به گزارش ایرنا، سردار «حسین سلامی» امروز (دوشنبه) در گفت و گو با شبکه المیادین ، گفت: اقدامات شرورانه صهیونیست‌ها در منطقه برای آن‌ها نتیجه معکوس خواهد داد و آن‌ها را در آینده در معرض خطرات واقعی قرار خواهد داد.

فرمانده کل سپاه اظهار داشت: اگر آن‌ها به ارتکاب جنایات خود ادامه دهند، بیش از پیش به فروپاشی نزدیک می‌شوند به ویژه اینکه همه شرایط برای فروپاشی رژیم صهیونیستی مهیا است.

سردار سلامی خاطرنشان کرد که در روزهای گذشته، دیدید که چگونه اعمال شرور آن‌ها بی‌پاسخ نماند و چگونه برخی از حوادث در داخل سرزمین‌های اشغالی رخ داد و مطمئنا” این اتفاقات ممکن است بعدا تکرار و گسترش یابد.

چند روز پیش، رسانه‌های رژیم صهیونیستی از شنیده شدن انفجارهایی در منطقه «النقب» از جمله بئر السبع  و دو انفجار کوچک در مرکز اسرائیل خبر دادند.

بر اساس گزارش این رسانه‌ها، گزارش ها نشان می‌دهد که آژیر خطر در منطقه «دیمونا» به صدا در آمده است.

پس از آن ارتش رژیم صهیونیستی در بیانیه‌ای اعلام کرد که یک موشک زمین به هوا از خاک سوریه پرتاب و در منطقه «النقب» فرود آمده است.

رهگیری نشدن موشک پرتاب شده از سوریه که در منطقه النقب فرود آمده است برای ارتش رژیم صهیونیستی که سامانه‌های دفاعی اسرائیل (گنبدهای آهنین) در این منطقه قرار دارند، یک شکست محسوب می شود.