به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، منصور حقیقت‌پور مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به دستگیری مدیر سایت آمدنیوز توسط سازمان اطلاعات سپاه گفت: به ماموران اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به خاطر دستگیری مدیر شبکه آمدنیوز خداقوت می‌گویم.

وی افزود: دستگیری این جرثومه سیاسی رژیم صهیونیستی و رژیم آمریکا (روح‌الله زم) یک شاهکار بود و در فعالیت‌های اطلاعاتی یک حرکت ویژه به شمار می‌آید و این دستگیری یک جلوه و نشانه از آیه قرآن کریم است که می‌گوید؛ «و اَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّه» و همه ظرفیت‌ها برای ایجاد رعب و وحشت در دل دشمن در ارتباط با این موضوع استفاده شد.

مشاور رئیس مجلس اظهار داشت: همان طور که رهبر معظم انقلاب در دانشکده افسری امام حسین (ع) فرمودند: سپاه یک جریان بالنده و جوان است و تاکنون نیز خدمات فراوانی را به کشور و نظام ارائه کرده است.

حقیقت‌پور خاطرنشان کرد: ما ضمن اینکه از زحمات سپاه تقدیر می‌کنیم، همانطور که رهبری فرمودند: راضی به این حد نیستیم و ما منتظر دستگیری مریم قجر عضدانلو (مریم رجوی) هستیم.

مشاور رئیس مجلس در پایان گفت: مریم قجرعضدانلو باید برای تقاص خون ۱۸ هزار شهید دستگیر و در دادگاه انقلاب اسلامی ایران محاکمه شود و در مقابل دیدگان خانواده‌های ۱۸ هزار شهید ترور توسط منافقین باید محاکمه شود و به سزای اعمالش برسد و ما منتظریم که برادران سپاه در گام بعدی مریم قجر عضدانلو را دستگیر و تحویل مردم شریف و عزیز ایران دهند.

منبع: خبرگزاری دانشجو