آدمکشی در بازار تهران

جوانی که به دلیل اختلافات شخصی همکارش را در بازار تهران به قتل رسانده بود ساعاتی بعد دستگیر شد.

به گزارش خبر ویژه، مرکز اطلاع‌رسانی پلیس آگاهی پایتخت به ایسنا اعلام کرد:‌ در ساعت ۹ صبح امروز سه‌شنبه از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ وقوع یک فقره نزاع و درگیری منجر به قتل در خیابان امین‌الدوله به کلانتری ۱۱۳ بازار اعلام شد که بلافاصله مأموران در محل حاضرشده و تحقیقات خود در این زمینه را آغاز کردند.

در ادامه، با تأیید خبر، موضوع به قاضی کشیک قتل و اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام شد و با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمد و به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران، تحقیقات برای دستگیری عامل جنایت از همان محل وقوع قتل واقع در خیابان امین‌الدوله در دستور کار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

در تحقیقات اولیه مأموران مشخص شد که قاتل به نام محمد. ک ۲۵ ساله با ضربات متعدد چاقو اقدام به کشتن همکار خود به نام محمد. د  ۲۱ ساله در انباری کفش کرده و پس‌ازآن از محل متواری شده است که بلافاصله اقدامات برای دستگیری وی در دستور کار قرار گرفت.

با پیگیری‌های به‌عمل‌آمده از سوی کارآگاهان اداره دهم و ارائه مشاوره‌های لازم به خانواده متهم دقایقی پیش متهم با حضور در کلانتری ۱۱۳ بازار خود را تسلیم پلیس کرد و  با اعتراف صریح به ارتکاب جنایت انگیزه خود را اختلافات شخصی با مقتول اعلام کرد.

متهم دستگیرشده در حال حاضر برای صدور قرار قانونی روانه دادسرا شده است.

منبع: ایسنا

 

با ما در کانال تلگرامی «خبر ویژه» همراه شوید