پایان درگیری در شوش/ اعتراف پسر ۲۰ ساله به قتل نوجوان ۱۵ ساله

به گزارش خبر ویژه، میزان نوشت: جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان از دستگیری عاملان درگیری منجر به قتل در کمتر از ۷ ساعت توسط عوامل پلیس آگاهی شوش خبر داد.

سید محمد صالحی جانشین فرمانده انتظامی خوزستان در تشریح این خبر گفت: به دنبال اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک مورد درگیری، بلافاصله عوامل انتظامی بررسی موضوع را در دستور کار خود قراردادند.

وی افزود: مأموران با حضور در محل درگیری مشاهده کردند، تعدادی افراد با یکدیگر درگیر شده که پیش از حضور عوامل انتظامی، عوامل درگیری از محل متواری و ۲ نفر مجروح به مرکز درمانی منتقل‌شده که یکی از مجروحان به علت جراحات وارده فوت کرده است.

این مقام انتظامی بیان کرد: به دلیل حساسیت موضوع مراتب به‌صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت و پس از هماهنگی قضائی با بررسی‌های فنی و اقدامات پلیسی و نیز اخذ اظهارات شاهدان، عوامل حاضر در این نزاع دسته‌جمعی شناسایی و دستگیری این افراد در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

این مقام انتظامی با اشاره به اهمیت موضوع و انعکاس وسیع آن در بین شهروندان و افکار عمومی بیان کرد: پیگیری عوامل انتظامی مخفیگاه متهمان شناسایی و در یک اقدام مشترک و هماهنگ شده در کمتر از هفت ساعت از وقوع قتل، تعداد ۴ متهم دستگیر که بلافاصله برای تحقیقات اولیه به پلیس آگاهی منتقل شدند.

سرهنگ صالحی در پایان بابیان اینکه یکی از متهمان که جوان ۲۰ ساله‌ای است در تحقیقات پلیس به قتل نوجوان ۱۵ ساله در درگیری روز گذشته اعتراف کرده و انگیزه خود را اختلافات خانوادگی عنوان کرده تصریح کرد: یک قبضه سلاح شکاری از قاتل کشف که پس از تکمیل پرونده مقدماتی متهمان به دادسرا ارجاع می‌شوند.

منبع: میزان

 

با ما در کانال تلگرامی «خبر ویژه» همراه شوید