نقاب از چهره ستاره برزیلی و سابق بارسا کنار رفت!

بعد از گذشت تنها چند ماه، دلیل واقعی فروش نیمار از سوی بارسلونا حالا به وضوح مشخص شده است.

به گزارش خبر ویژه، به نظر می رسد شخصیت واقعی نیمار در فرانسه نمایان شده و انگار ماسک از روی صورت این ستاره برزیلی برداشته شده است.

در این مدت کوتاه حضور در پاریس، او به شدت فضای رختکن پاری سن ژرمن را به هم ریخته، با همبازیانش از جمله کاوانی درگیر شده و بارها به تمسخر رقبا پرداخته است و حالا نیز در صدد عوض کردن تصمیم خود و آماده شدن برای انتقال به رئال مادرید است.

مدتی قبل نشریه اکیپ نزدیک به باشگاه پاری سن ژرمن، مقاله ای اختصاصی در خصوص به راه افتادن باند برزیلی در رختکن به سرکردگی نیمار و دنی آلوس منتشر کرده که به شدت مورد اعتراض بازیکنانی چون کاوانی، پاستوره و دی ماریا قرار گرفته بود و به همین راحتی، نظم رختکن باشگاه بزرگ فرانسوی با حضور نیمار زیر سوال رفته است.

نیمار مدتی اردوی تیم را به علت شرکت در مهمانی خواهرش در برزیل ترک کرد که این تبعیض مورد قبول دیگر ستاره های این باشگاه نبوده است.

هیچکس قادر به زیر سوال بردن توانایی های فنی نیمار نیست و او در بارسا نیز نشان داده بود که چه ستاره فوق العاده ای است؛ اما ۲۲۲ میلیون یورو برای جذب این بازیکن جنجالی بیش از حد بود و او پولکی بودن خود را با جدایی از بارسلونا نشان داد.

حالا در پاریس این اتفاق تکرار شده است. نیمار به رئال مادرید قول داده ستاره شماره یک پروژه آنها باشد و چون انتقال مستقیم از نوکمپ به برنابئو با ریسک بالایی همراه بود، او ترجیح داد پاری سن ژرمن را به عنوان میانبری کوتاه مدت انتخاب کند.

حالا تحقیر بازیکن رن در بازی دیشب، مصاحبه جنجالی و اقامه دعوی علیه بارسا، ابعاد جدیدی را از شخصیت نیمار نشان داده و در این میان پدر نیمار نیز تاثیر فراوانی در رخ دادن چنین تصمیمات غلطی داشته است./ورزش ۳