رفاقت گوگل و نوکیا جدی‌تر شد / اندروید وان مهمان گوشی های جدید نوکیا می شود

شرکت سازنده نوکیا در جریان نمایشگاه بارسلون اعلام کرد زین پس، همه گوشی های این شرکت از نسخه اندروید وان پشتیبانی خواهند کرد.

به گزارش خبر ویژه  و  به نقل از ان دی تی وی ، به نظر می رسد شرکت فنلاندی اچ ام دی که برند نوکیا را حمایت می کند قصد دارد بک نوع هماهنگی کلی بین محصولات خود ایجاد کند .
نخستین بار ، برنامه اندروید وان در سال ۲۰۱۴ به کاربران معرفی شد و پس از آن نیز به روز رسانی های سریغ و قابلیت استفاده مناسب این سیستم عامل را بین کاربران به سرعت محبوب کردند .
به نظر می رسد این روزها اچ‌ام‌دی و گوگل رابطه ای صمیمانه دارند و بنابراین قرار است تمامی موبایل های این شرکت که زین پس معرفی می شوند به عنوان بخشی از پروژه اندروید وان باشند.
اما پس از افت و خیزهای فراوان نوکیا در بازار فناوری این موضوع را می توان یک نقطه عطف برای این شرکت دانست . به نظر می رسد تعداد راه هایی که کمک می کند کاربران با این برند ارتباط بهتری برقرار کنند رو به افزایش است . در نتیجه کابران می‌توانند با خرید گوشی‌های نوکیا تجربه‌ی اندرویدی مشابه گوشی‌های گران‌قیمت پیکسل را داشته باشند و از ویژگی‌های برتر نیز بهره مند شوند .
در این میان نباید فراموش کرد موبایل هایی که تحت برنامه‌ اندروید گو ارائه می‌شوند مشمول این طرح نمی شوند . به هر ترتیب می توان نتیجه گیری کرد که از این پس اغلب کاربران نوکیا نه تنها از خرید خود پشیمان نمی شوند ، بلکه حس و حالی مشابه با برترین گوشی های دنیای فناوری را تجربه خواهند کرد./انتخاب