زد و خورد مشاور مدرسه و دانش‌آموزان در اصفهان/ آموزش و پرورش: چند دانش‌آموز مصدوم شدند

مدیر روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: بگومگو بین دانش‌آموزان و مشاور در دبیرستان ناحیه ۵ به زد و خورد منتهی شد که طی آن چند دانش‌آموز از ناحیه ساق پا و صورت آسیب می‌بینند.

به گزارش خبر ویژه، دانش‌آموزان و مشاور در دبیرستان ناحیه ۵ به زد و خورد منتهی شد که طی آن چند دانش‌آموز از ناحیه ساق پا و صورت آسیب می‌بینند.
علیرضا مهدی در گفت‌وگو با فارس اظهار کرد: صبح دیروز در دبیرستان جمال در ناحیه ۵ آموزش‌ و پرورش اصفهان، دانش‌آموزان در کلاسی سر و صدا می‌کردند، مشاور مدرسه وارد کلاس شده و تذکر می‌دهد.
وی افزود: پس از این تذکر بگومگو بین دانش‌آموزان و مشاور و پس از آن هم زد و خورد رخ می‌دهد که طی آن چند دانش‌آموز از ناحیه ساق پا و صورت آسیب می‌بینند.
مدیر روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش استان اصفهان ادامه داد: ۶ نفر از دانش‌آموزان به بیمارستان انتقال داده می‌شوند که سه نفر از آنها به بیمارستان عیسی بن مریم و سه نفر از آنها به بیمارستان کاشانی منتقل می‌شوند.
وی اضافه کرد: در حال حاضر تنها دو نفر از دانش‌آموزان در بیمارستان عیسی بن مریم بستری هستند، البته مشکلی برای ترخیص ندارند و صرفاً به دلیل قوانین بیمارستان تا کنون مرخص نشده‌اند.
مهدی خاطرنشان کرد: با توجه به تعطیلی روز سه‌شنبه، چهارشنبه اول وقت مشاور احضار شده و از سوی هیأت تخلفات آموزش و پرورش برخورد قانونی صورت می‌گیرد، در صورت شکایت دانش‌آموزان امکان ورود دادستانی هم به این حادثه وجود دارد، معمولاً در چنین اتفاقاتی موضوع به هیأت تخلفات آموزش و پرورش ارجاع داده می‌شود./انتخاب