نماینده ایران در جودو گرنداسلم آلمان به اسرائیل خورد / باخت به حریف آمریکایی یا انصراف از مسابقات؟

رقابت‌های جودو گرنداسلم دوسلدورف در آلمان در حالی قرعه کشی شد که محمد بریمانلو در وزن ۷۳ کیلوگرم در صورت برتری مقابل حریف آمریکایی باید به مصاف جودوکار اسراییلی برود.

به گزارش خبر ویژه، دومین مرحله رقابت‌های جودو گرند اسلم در سال ۲۰۱۸ با حضور ۴۴۶ جودوکار از ۶۵ کشور طی روزهای ۴ تا ۶ اسفند ماه به میزبانی شهر دوسلدورف کشور آلمان برگزار می شود و ۳ نماینده کشورمان با انجام آیین قرعه کشی این رقابتها حریفان خود را شناختند.

در جدول ۴۴ نفری وزن منهای ۷۳کیلوگرم، محمد محمدی بریمانلو در گام نخست باید به مصاف دالپوپولو از آمریکا برود. بریمانلو در صورت برتری در این مبارزه باید به مصاف داتبال از اسراییل برود که با این حساب احتمال انصراف بریمانلو از این رقابت ها یا باخت عمدی مقابل حریف آمریکایی حتمی است.

سعید ملایی نیز در جدول منهای ۸۱کیلوگرم پس از استراحت در دور نخست برابر برنده پیکار لهستان و آذربایجان به میدان می رود، در این جدول ۴۹ جودوکار حضور دارند.

در جدول ۳۲ نفری وزن به اضافه ۱۰۰ کیلوگرم، سعید محجوب در گام نخست برابر نایب قهرمان المپیک ریو از ژاپن به میدان می رود و در صورت پیروزی به مصاف برنده اتریش و یونان می رود./ایسنا