چه کسی توپ طلای ۲۰۱۸ را به خانه می برد؟

نتیجه یک پیش بینی در مورد توپ طلا نشان می دهد که لیونل مسی دیگر رنگ توپ طلا را به خود نخواهد دید و روی عدد ۵ باقی می ماند.

به گزارش خبر ویژه، لیونل مسی با بارسلونا پیش می تازد و نزدیک تر از همیشه به کسب سه گانه است. در ۳ سال گذشته فتح لیگ قهرمانان نقش مهمی در برنده توپ طلا داشته اما به نظر می رسد که در سال ۲۰۱۸، فتح جام جهانی فاکتوری بسیار مهمتر برای توپ طلا خواهد بود.

اگر مسی در سال ۲۰۱۵ و رونالدو در سال های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ فاتح توپ طلا شدند، بخش مهمی از این موفقیت را مدیون قهرمانی بارسا و رئال در لیگ قهرمانان بودند اما مسی اگر می خواهد امسال به ناکامی دو سال اخیر خود در فتح توپ طلا پایان دهد، باید با آرژانتین در جام جهانی نیز عنوان قهرمانی را کسب کند.

نتیجه یک پیش بینی در مورد فاتحین توپ طلا در ۱۰ سال آینده که توسط یک یوتیوبر معروف به نام “GardieFIFA” به انجام رسیده، نشان می دهد که مسی امسال هم شانسی برای توپ طلا ندارد و این رونالدو است که برای ششمین بار توپ طلا را خواهد برد و از مسی پیشی می گیرد.

این یوتیوبر با شبیه سازی ۱۰ فصل آینده در بازی فیفا ۱۸ به این نتایج رسیده است. بر این اساس، برندگان توپ طلا در ۱۰ فصل آینده به شرح زیر هستند که در آن نام های عجیب و غریبی چون کاردوسو و توانزبه هم به چشم می خورند./ورزش ۳

۲۰۱۹: رونالدو
۲۰۲۰: لواندوفسکی
۲۰۲۱: نیمار
۲۰۲۲: گریزمان
۲۰۲۳: گریزمان
۲۰۲۴: ایکاردی
۲۰۲۵: گابریل ژسوس
۲۰۲۶: انتونیو سانابریا
۲۰۲۷: آنخل کوریا
۲۰۲۸: کاردوسو
۲۰۲۹: اکسل توانزبه