گواردیولا بی اعتماد به نفس و ترسو است!

دکتر هانس ویلم مولر ولفارت، پزشک بایرن مونیخ مجددا و به شدت از پپ گواردیولا، سرمربی سابق این تیم انتقاد کرد.

به گزارش خبر ویژه، هانس ویلم مولر ولفارت که از سال ۱۹۷۷ پزشک بایرن بود، در سال ۲۰۱۵ و بعد از مشکلاتی که با گواردیولا داشت از بایرن جدا شد و حالا با بازگشت هاینکس، دوباره در این تیم مشغول به فعالیت شده است.

ولفارت مدتی قبل با انتشار کتابی از خاطرات خود مدعی شد گواردیولا به شخصیت او توهین کرده است. یک بار و بعد از شکست بایرن برابر پورتو در لیگ قهرمانان، سرمربی وقت بایرن مدعی شد کادر پزشکی این تیم عامل مصدومیت چند ستاره تیمش بوده و در نهایت این رابطه شکرآب منجر به جدایی پزشک باسابقه آلمانی شد.

ولفارت در یک برنامه تلویزیونی گفت: “از نظر من گواردیولا به طور کل علم پزشکی را نادیده می گرفت و تنها خواسته او رهایی بازیکنان از درد کشیدن بود نه ریکاوری آنها.

رفتار گواردیولا کاملا مغایر با فلسفه من بود و او می خواست رئیس من باشد. گواردیولا بیش از اندازه خودش را قبول داشت و فکر می کرد که بهتر از دیگران، همه چیز را می داند که این موضوع برای من خیلی سنگین بود و  من وضعیت شگفت انگیزی در بایرن داشتم. برای گواردیولا قدرت من قابل تحمل نبود و به همین دلیل او از هر فرصتی برای زمین زدن و کمرنگ کردن نقش من استفاده می کرد.

من فکر می کنم پپ گواردیولا فردی با اعتماد به نفس پایین است که همه کاری برای پنهان کردن این موضوع انجام می دهد. به نظر می رسد گواردیولا با یک ترس همیشگی زندگی می کند؛ ترس او نه از شکست ، بلکه از دست دادن قدرت و اقتدار است.”/ورزش ۳