تلگرام به روز رسانی شد/استیکرها را جست وجو کنید/ ارسال چندین عکس در لحظه عکاسی

نسخه جدید تلگرام وارد شد . نسخه ۴.۸.۵ که بیش از هر چیز بر استیکرها تمرکز کرده است . موضوعی که برای بسیاری از کاربران حائز اهمیت است .

به گزارش خبر ویژه و  به نقل از اندروید پلیس، در به روز رسانی جدید تلگرام، نه تنها استیکرهای خودتان، بلکه استیکرهای پرطرفدار هم از طرف تلگرام به شما پیشنهاد می‌شوند و می‌توانید از بین آن‌ها هم انتخاب کنید.با کمک این قابلیت کاربران در جریان چت های خود چندیدن استیکر کمتر دیده شده را ارسال می کنند و یک گفت و گوی متنوع خواهند داشت.

جستجوی نوشتاری استیکرها دیگر قابلیتی است که به تلگرام افزوده شده است . اکنون با کمک این قابلیت کاربران استیکرهای مد نظرشان را با تایپ نوشتاری جست و جو می کنند. برای مثال، می‌توانید تایپ کنید Bear و تلگرام استیکرهای مبتنی بر یک کرکتر خرس را به شما پیشنهاد خواهد کرد.

از دیگر قابلیت های نسخه جدید می توان به قابلیت ارسال عکس در لحظه عکاسی اشاره کرد . درواقع دیگر نیازی نیست که ابتدا عکس گرفته و سپس مدتی بعد عکس ها را ارسال کنید. در آپدیت جدید تلگرام می‌توانید تمام عکس‌هایی را که در لحظه گرفته‌اید به صورت پیاپی در یک آلبوم ارسال کنید.
قابلیتAuto Night Mode نیز به کاربران iOS اجاز می دهد به محض ورود به محیط‌های تاریک، تم تلگرام را به رنگ مشکی تغییر دهید./انتخاب