ترور نامزد انتخابات عراق در جنوب موصل

دو فرد مسلح ناشناس به منزل فاروق محمد زرزور، یکی از نامزدهای ائتلاف الوطنیه و برجسته‌ترین نامزد در جنوب مرکز استان نینوا در روستای “اللازاکه” از توابع “القیاره” واقع در جنوب موصل حمله و وی را ترور کرده و پا به فرار گذاشتند.قرار است که انتخابات پارلمانی در ۱۲ مه در استان‌های مختلف عراق آغاز شود.

یک منبع امنیتی در عراق از ترور نامزد انتخابات عراق و عضو ائتلاف “الوطنیه” به ریاست ایاد علاوی در نزدیکی منزلش در جنوب موصل خبر داد.
به گزارش خبر ویژه، به نقل از سایت شبکه سومریه نیوز، دو فرد مسلح ناشناس به منزل فاروق محمد زرزور، یکی از نامزدهای ائتلاف الوطنیه و برجسته‌ترین نامزد در جنوب مرکز استان نینوا در روستای “اللازاکه” از توابع “القیاره” واقع در جنوب موصل حمله و وی را ترور کرده و پا به فرار گذاشتند.
به گفته منابع، زرزور از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفت و اخباری ضد و نقیض مطرح است که او در جریان بازگشت به منزلش بعد از نماز صبح ترور شده است.
این منبع امنیتی که خواست نامش فاش نشود، اعلام کرد: نیروهای امنیتی در محل این حادثه حضور دارند و تحقیقات لازم برای شناسایی عاملان این حادثه را آغاز کرده‌اند.
قرار است که انتخابات پارلمانی در ۱۲ مه در استان‌های مختلف عراق آغاز شود./ایسنا