فرگوسن به هوش‌ آمد و دقایقی با خانواده و دوستانش صحبت کرد

اسطوره فوتبال اسکاتلند و منچستریونایتد که گرفتار خونریزی مغزی شد، به هوش آمد و برای دقایقی با اعضای خانواده‌اش صحبت کرد.

به گزارش خبر ویژه، روزنامه دیلی‌میل خبری را منتشرکرد که تا حدودی باعث آرامش خاطر هواداران فوتبال اسکاتلند و تیم منچستریونایتد در مورد سرآلکس فرگوسن شد.
مربی بازنشسته و ۷۶ ساله که ابتدای هفته دچار خونریزی مغزی شد و تحت عمل جراحی قرارگرفت، بعد از ساعت‌ها هوشیاری خود را کسب کرد و توانست با برخی از اعضای خانواده‌اش حرف بزند.

گزارشگر دیلی‌میل با ذکر این نکته که اولین آثار بهبودی اسطوره نمایان شده، از تلاش زیاد کادر پزشکی بیمارستان «سالفورد رویال» در طی ۳ روزه بستری‌شدن فرگوسن یاد کرد و عنوان کرد در سایه تلاش‌های پزشکی، آثار اولیه بهبودی بوجود آمده است.
این نشریه نوشت:فرگوسن تا چند سال قبل در کما بسر می برد اما از این وضعیت خارج شد و توانست با خانواده و برخی دوستانش که از شنبه منتظر بهبودی او بودند، حرف بزند.
دیلی میل افزود:روند عمل جراحی بسیار خوب پیش رفت و از آن بهتر نیز واکنش شخصیت اسکاتلندی به درمان بود تا جایی که تیم پزشکی معالج او را به آینده، امیدوارکرد.البته این مسئولان می‌دانند با دقت و به آهستگی برنامه‌های معالجه وی را باید در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان پیش ببرند./انتخاب