هوادار لیورپول به قتل رسید (عکس)

 

شان کاکس هوادار ۵۳ ساله لیورپول بعد از درگیری های دیشب با هواداران رم درگذشت

 

به گزارش خبر ویژه، دیشب و پیش از دیدار حساس لیورپول و رم در استادیوم آنفیلد، درگیری شدیدی بین هواداران ۲ تیم خارج از استادیوم ایجاد شد که در نهایت این هوادار ۵۳ ساله که صاحب ۲ فرزند نیز بود بر اساس جراحات وارده درگذشت.

 

این هوادار متعصب لیورپول که با برادرش به تماشای این مسابقه رفته بود، به یکباره در میان درگیری بین هواداران ۲ تیم قرار گرفته و با ضربات ۲ فرد ۲۵ و ۲۶ ساله که خیلی هم زود شناسایی و بازداشت شده اند، درگذشت.

دیروز و دیشب تصاویری عجیبی از هواداران رم منتشر شد که با چکش ها و دیگر سلاح های سرد در درگیری شرکت می کنند و حتی خود باشگاه رم نیز امروز این درگیری ها را محکوم کرد. همسر سین کوکس امروز برای بررسی وضعیت همسرش به شهر لیورپول سفر کرد اما ۲ فرزند او همچنان در ایرلند هستند.

سخنگوی باشگاه لیورپول بعد از این اتفاق مدعی شد از درگیری های دیشب شوکه شده و حمایت کامل خود را از قربانی و بازمندگان آنها ابراز می دارد.

در گزارش پلیس اخباری در خصوص ضربه خوردن فرد قربانی با کمربند و بعد از آن افتادن وی عنوان شده و مجموعا ۹ نفر مرد بین ۲۰ تا ۴۳ ساله که به دلیل جرائم مختلف از جمله آزار و اذیت، حمله، داشتن سلاح های تهاجمی، قبل و بعد از مسابقه دستگیر شدند./ورزش سه