مهاجم مازنی همه حریف‌ها را از پیش رو برداشت(عکس)

محمد عباس زاده برای دومین سال پیاپی دست به کاری غیرمنتظره و تحسین برانگیز زد.

 

به گزارش خبر ویژه، در پایان لیگ چهاردهم محمد عباس زاده از تیم فوتبال پرسپولیس که آن روزها با برانکو در حال تغییر ساختار و همینطور تغییر بازیکنان بود، جدا شد و یک فصل را با تیم راه آهن پشت سر گذاشت.

این بازیکن که پیش تر با تیم نساجی مازندران با ۱۸ گل زده بهترین گلزن رقابت های لیگ یک شده بود و به همین واسطه توسط علی دایی به پرسپولیس فراخوانده شد، در پایان لیگ پانزدهم بار دیگر به تیم شهر خود بازگشت تا شاید سودای بازگشت این تیم ریشه دار پس از مدت ها با او رنگ واقعیت بگیرد.

در سال اول اگر چه عباس زاده نتوانست با تیم محبوبش به لیگ برتر صعود کند ولی طبق قولی که از ابتدای فصل داده بود، موفق شد با به ثمر رساندن ۲۴ گل و به یاد شماره هادی نوروزی در پرسپولیس، جشن بهترین گلزن مسابقات لیگ یک را برای دومین بار از آن خود کند و بار دیگر مورد توجه علی دایی قرار بگیرد.

اما اوج کار عباس زاده زمانی بود که پس از گرفتن رخصت از علی دایی، با انتشار دل نوشته ای سایپا را به مقصد قائمشهر که یک سطح پایین تر بود، ترک کرد؛ شاید وقتی عباس زاده این تصمیم را گرفت، هیچ کس فکر نمی کرد، این مهاجم فرصت طلب بتواند به هدفی که برای خود ترسیم کرده بود، برسد؛ اما چیزی که روز گذشته رخ داد، فراتر از یک اتفاق فوتبالی بود.

عباس زاده روز گذشته دبل کرد تا تعداد گل هایش را در تنها طی نیم فصل مسابقات به عدد ۱۵ برساند؛ آماری که تنها ۲ گل با رتبه آقای گلی این فصل از رقابت های لیگ یک فاصله داشت و اگر بخواهیم ۶ گل عباس زاده در نیم فصل اول را هم به این آمار اضافه کنیم، ۲۲ گله می شود و بالاتر از پاداش و مجیدی قرار می گیرد.

البته این فقط بخشی از تاریخ سازی این بازیکن در تیم شهر خود بوده است؛ عباس زاده که با سودای صعود نساجی به لیگ برتر پس از ۲۴ سال به تیم خود بازگشته بود، روز گذشته با گلزنی های خود و نمایش خوب خود، نقش مهمی در پیروزی ۶ بر صفر تیمش ایفا کرد تا یک سال فراموش نشدنی در کارنامه فوتبالی این مهاجم مازندرانی رقم بخورد./ورزش سه