جدایی مسلمان از پرسپولیس قطعی شد

با تصمیم برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس، محسن مسلمان هافبک طراح این تیم به زودی به صورت رسمی از پرسپولیس جدا می شود.

به گزارش خبر ویژه، محسن مسلمان به عنوان بهترین گلساز و آقای پاس گل لیگ هفدهم با ۱۰ پاس، یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان پرسپولیس در لیگ شانزدهم و هفدهم در میانه های فصل گذشته به شکل عجیبی به نیمکت سرخپوشان دوخته شد و حتی فشار هواداران نیز برای بازگشت او به ترکیب اصلی برانکو نتیجه بخش نبود.
مسلمان که حتی پس از کنار گذاشته شدن از لیست کی روش هم حاضر نشد چرایی این مساله را مطرح کند، پس از اختلاف با سرمربی کروات پرسپولیس هم سکوت کرد تا سئوالات زیادی را در ذهن هواداران ایجاد کند.
بی تردید محسن مسلمان یکی از محبوب ترین بازیکنان پرسپولیس در ۵ سال گذشته است و برانکو برای قرار دادن نام این بازیکن در لیست مازاد با توجه به بسته بودن پنجره نقل و انتقالات باشگاه ریسک بزرگی کرده یا اینکه او از باز شدن این پنجره اطمینان کامل دارد و برای جانشینی وی با بازیکنان مد نظر خود به توافق رسیده است.
قرار بود محسن مسلمان برای تمدید قراردادش با پرسپولیس در جلسه ای با حضور برانکو شرکت کند که به نظر می رسد این جلسه منتفی شده و احتمالا این بازیکن پرسپولیس فصل آینده یا لژیونر می شود یا شاگرد امیر قلعه نویی یا علی دایی خواهد شد.
در همین راستا یک منبع آگاه در باشگاه پرسپولیس روز شنبه به ایرنا گفت: قرار بود محسن مسلمان برای ادامه همکاری با باشگاه پرسپولیس و حل اختلافات خود دیداری با برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس داشته باشد.
وی ادامه داد: طبق آخرین اخبار رسیده، برانکو حاضر نشده در این نشست حضور یابد و این مساله به معنای پایان همکاری آقای پاس گل لیگ هفدهم با پرسپولیس است و این بازیکن قطعا در لیگ هجدهم لباس تیم جدیدی را به تن خواهد کرد./ایرنا