جدیدترین و آخرین اخبار داغ اقتصادی

آخرین تغییرات قیمت ارز (۹۸/۰۵/۲۰)

آخرین تغییرات قیمت ارز به شرح زیر است:

گسترش‌نیوز: قیمت دلار در صرافی‌های بانکی امروز ۱۱ هزار و ۸۰۰ تومان، نرخ یورو ۱۳ هزار و ۳۰۰ تومان و نرخ درهم امارات در بازار آزاد ۳ هزار و ۱۹۸ تومان و نرخ پوند ۱۴ هزار و ۱۳۳ تومان تعیین شده است.

نرخ خرید و فروش انواع ارز امروز نسبت به روز قبل، کاهش محسوس داشته است. نرخ دلار در بازار آزاد که طی روزهای اخیر تا مرز ۱۲ هزار تومان کاهش یافته بود از دیروز وارد کانال ۱۱ هزار تومانی شد و به ۱۱ هزار و ۷۷۰ تومان رسید. هر یورو در بازار آزاد هم در برابر ۱۳ هزار و ۱۵۰ تومان معامله شد.

صرافی‌های بانک‌ها امروز یکشنبه نرخ دلار را برای فروش به مردم با ثبات نسبت به روز کاری قبل ۱۱ هزار و ۸۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با نرخ ۱۱ هزار و ۷۵۰ تومان خریداری می‌کنند.

برهمین‌اساس طی روز جاری نرخ فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها نیز بدون تغییر نرخ نسبت به روز قبل، ۱۳ هزار و ۳۰۰ تومان اعلام شده است؛ نرخ خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۳ هزار و ۲۵۰ تومان است.

قیمت درهم امارات نیز امروز در بازار آزاد، ۳ هزار و ۱۹۸ تومان ارزش‌گذاری شده و مورد معامله قرار می‌گیرد؛ فعالان بازار ارز معتقدند نوسانات قیمتی درهم عامل بسیار مهمی برای نرخ دلار است. نرخ پوند هم ۱۴ هزار و ۱۳۳ تومان تعیین شده است که کاهش محسوس نسبت به روز کاری قبل دارد.

گفتنی است، امروز بانک‌های عامل نرخ دلار را ۱۱ هزار و ۴۵۹ تومان و ۹ ریال، نرخ یورو را ۱۲ هزار و ۸۴۰ تومان و ۴ ریال و نرخ پوند انگلیس را ۱۳ هزار و ۸۰۰ تومان و ۵ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده‌اند. نرخ دلار، یورو و پوند نسبت به روز کاری قبل کاهش محسوسی داشته است.

شعب منتخب فروشنده ارز مسافرتی در نظام بانکی فروش ارز مسافرتی را طبق روال روزهای قبل، بعد از ساعت ۱۱ آغاز کرده و به مسافران یورو را با نرخ ۱۳ هزار و ۴۸۵ تومان و ۹ ریال می‌فروشند. نرخ ارز مسافرتی نسبت به روز کاری قبل با کاهش محسوس همراه شده است.

منبع: گسترش نیوز

به این مقاله امتیاز دهید
دکمه بازگشت به بالا