جدیدترین و آخرین اخبار داغ اقتصادی

آغاز طرح جایگزینی خودرو‌های فرسوده گروه سایپا از امروز ۱۹ خرداد

شرایط پیش فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا در طرح جایگزینی خودرو‌های فرسوده از امروز به مدت یک هفته انجام می‌شود.

شرایط پیش فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا در طرح جایگزینی خودرو‌های فرسوده از امروز به مدت یک هفته انجام می‌شود.

گروه خودروسازی سایپا در راستای افزایش عرضه محصولات خود به بازار، اقدام به پیش فروش محصولات برای متقاضیان طرح جایگزینی خودرو‌های فرسوده از ساعت ۱۰ روز شنبه ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ به مدت یک هفته تا ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ کرده است.

بر همین اساس متقاضیانی که در بهمن ماه سال گذشته اقدام به ثبت نام در این طرح کرده اند و اطلاعاتشان به ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودرو‌های فرسوده ارسال و پس از درج مشخصات خودروی فرسوده، حائز شرایط مشارکت در این طرح بوده اند می‌توانند اقدام به ثبت نام خودرو‌های عرضه شده در این طرح کنند.

گروه سایپا در این طرح خودرو‌های اطلس، شاهین با گیربکس اتوماتیک و کوییک GXR-L  با رینگ آلمینیومی و ترمز ESC  را عرضه کرده است که تحویل آن مهرماه سال جاری خواهد بود.

حائزین شرایط پس از دریافت پیامک از سوی گروه سایپا می‌توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی https://saipa.iranecar.com نسبت به انتخاب نوع خودرو، ثبت نام و واریز پیش پرداخت اقدام کنند.

گفتنی است آغاز فرآیند ثبت نام پس از رویت و تایید اقرارنامه امکان پذیر بوده و حداکثر مهلت تکمیل فرآیند اسقاط و ارائه مدارک و مستندات لازم تا یک ماه قبل از موعد تحویل اعلامی (حداکثر تا پایان شهریور ۱۴۰۳) است و در صورت واریز وجه پیش پرداخت و عدم اقدام لازم برای اسقاط خودرو و اخذ تاییدیه فراجا و ستاد نوسازی در مهلت زمانی مذکور، ثبت نام و واریز وجه منتخبین باطل و مبلغ واریزی بدون پرداخت سود مشارکت و سود انصراف به حساب مشتری عودت می‌شود.

نوع خودرو مبلغ الحساب پیش پرداخت(ریال) قیمت خودرو زمان تحویل
اطلس G 2.050.000.000 قیمت روز خودرو در زمان تحویل مندرج در قرار داد مشتریان هفته چهارم مهر 1403
شاهین با گیربکس اتوماتیک 3.245.000.000 قیمت روز خودرو در زمان تحویل مندرج در قرار داد مشتریان هفته چهارم مهر 1403
کوییکGXR_L با رینگ الومینیومی و ترمز ESC 1.890.000.000 قیمت روز خودرو در زمان تحویل مندرج در قرار داد مشتریان هفته چهارم مهر 1403
به این مقاله امتیاز دهید
منبع
باشگاه خبرنگاران جوان
دکمه بازگشت به بالا