جدیدترین و آخرین اخبار داغ اقتصادی

آغاز فروش فوق العاده ایران خودرو

ثبت نام فروش فوق العاده ایران خودرو ویژه خودرو‌های تارا و هایما آغاز شد.

فروش فوق العاده ایران خودرو با عرضه دو خودروی تارا و هایما S ۷ آغاز شده است. موعد تحویل این خودرو‌ها ۹۰ روزه است. در ادامه شرایط جدید ثبت نام ایران خودرو ۱۴۰۲ را بخوانید.

شرایط ثبت نام ایران خودرو ویژه تارا و هایما S ۷

بر اساس اطلاعیه جدید ثبت نام ایران خودرو، تارا دستی و هایما S ۷ طبق قیمت کارخانه ایران خودرو به ترتیب حوالی ۳۹۴ و یک میلیارد تومان به فروش گذاشته شده است. همانطور که گفته‌شد متقاضیان ثبت نام فروش فوق العاده ایران خودرو ۹۰ روز خودروی خریداری شده را تحویل خواهند گرفت.

فوری؛ آغاز فروش فوق العاده ایران خودرو + لینک مهر ۱۴۰۲ / تحویل ۹۰ روزه تارا و هایما

لینک سایت ثبت نام ایران خودرو ۱۴۰۲

تکمیل مراحل ثبت نام تنها از طریق مراجعه به سایت ثبت نام ایران خودرو یعنی آدرس https://esale.ikco.ir/ انجام می‌شود، درصورتی که متقاضیان نسبت به تکمیل وجه از طریق سایت دیگری اقدام کنند، مسئولیتی متوجه شرکت ایران خودرو نخواهد بود.

ثبت نام ایران خودرو سه ماهه برای چه کسانی است؟

فقط متقاضیان ثبت نام ایران خودرو سه ماهه که در سامانه یکپارچه ثبت نام کردند و اسامی ایشان به عنوان بخش سوم اولویت پاییز و زمستان ۱۴۰۲ فروش فوق العاده (فراخوان) به این شرکت اعلام شده است و برای ایشان توسط شرکت ایران خودرو پیامک ارسال شده و یا در سایت فروش اینترنتی ایران خودرو اسامی آن‌ها درج شده است می‌توانند دراین بخشنامه ثبت نام کنند.

به این مقاله امتیاز دهید
منبع
فرارو
دکمه بازگشت به بالا