جدیدترین و آخرین اخبار داغ اقتصادی

اختصاص خودروی هایما S8 با قیمت کارخانه به مدیران ایران خودرو

سخنگوی وزارت صمت گفت: امروز برابر اخبار واصله و بررسی‌های اولیه مشخص شد شرکت ایران خودرو تعدادی خودروی هایما S۸ را با قیمت کارخانه به مدیران خود اختصاص داده است که این اقدام نه تنها در شرایط کنونی بازار خودرو ناپسند است بلکه با سیاست‌های مبارزه با رانت دولت و وزارت صمت نیز در تعارض قرار دارد و از اینرو از شرکت مذکور خواسته شده تا ضمن ابطال تخصیص این خودرو‌ها توجه بیشتری نسبت به تبعات این گونه تصمیمات داشته باشند.

سخنگوی وزارت صمت تاکید کرد تخصیص خودرو با قیمت کارخانه به مدیران ایران خودرو اشتباه بود و باید سریعا ابطال شود.

امید قالیباف گفت: امروز برابر اخبار واصله و بررسی های اولیه مشخص شد شرکت ایران خودرو تعدادی خودروی هایما S8 را با قیمت کارخانه به مدیران خود اختصاص داده است که این اقدام نه تنها در شرایط کنونی بازار خودرو ناپسند است بلکه با سیاستهای مبارزه با رانت دولت و وزارت صمت نیز در تعارض قرار دارد و از اینرو از شرکت مذکور خواسته شده تا ضمن ابطال تخصیص این خودروها توجه بیشتری نسبت به تبعات این گونه تصمیمات داشته باشند.

امید قالیباف افزود، به محض دریافت این خبر وزارت صمت وارد صحت سنجی آن شد و پس از بررسی اولیه و اثبات قضیه اقدامات لازم را در جهت استیفای منافع مردم و حذف رانت شکل گرفته انجام داد.

مشاور وزیر صمت افزود، این وزارتخانه هیچ گونه رانت را در هیچ زمینه ای برنمی تابد و به محض اطلاع قاطعانه برخورد لازم را انجام خواهد داد.

به این مقاله امتیاز دهید
ادامه مطلب
افزایش قیمت‌های پیشنهادی برای حواله‌های خودرو
منبع
انتخاب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :

دکمه بازگشت به بالا