جدیدترین و داغ ترین اخبار سیاسی

اختلاس ۴ میلیاردی در مازندران

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از عصرایران؛ سردار”سید محمود میرفیضی” با اعلام این خبر، گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه از حساب مشتریان یکی از شعبات بانک ها در تنکابن، مقادیر قابل توجهی وجه به صورت

غیرمجاز برداشت شده است، موضوع به صورت ویژه در دستور کار فرماندهی انتظامی آن شهرستان قرار گرفت.
وی تصریح کرد: کارآگاهان و کارشناسان پلیس آگاهی شهرستان تنکابن با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی با همکاری کارشناسان فنی بانک در بررسی های به عمل آمده دریافتند، یکی از کارکنان بانک مورد نظر با سوء استفاده از موقعیت شغلی و همکاری یک زن از مشتریان بانک با شگردهای خاص و اقدامات متقلبانه، اقدام به برداشت غیرمجاز از حساب مشتریان بانک می کردند.
فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به شناسایی متهمان و دستگیری این افراد، افزود: متهمان در تحقیقات و بازجویی های فنی پلیس ضمن اقرار به بزه انتسابی به اختلاس 4 میلیارد تومانی از حساب مشتریان بانک اقرار کردند.
سردار میرفیضی از تشکیل پرونده برای متهمان و تحویل آنان به مرجع قضائی خبر داد و افزود: متهمان با صدور حکم قضائی و قرار مناسب روانه زندان شدند.
فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به اینکه رعایت مسائل امنیتی، هشدارهای پلیسی و فعال کردن سامانه پیامکی بانک و اطلاع از وضعیت حساب به صورت آنلاین، یکی از راه های پیشگیری از بروز چنین جرایمی است.
وی از شهروندان خواست که در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند.

منبع: اقتصاد نیوز

به این مقاله امتیاز دهید
ادامه مطلب
محدودیت‌های ترافیکی ۵ روزه در جاده‌های شمال + جزییات

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا