جدیدترین و آخرین اخبار داغ حوادث

استوری خانم بلاگر قبل از خودکشی

ویدا همسر بلاگر معروف تهرانی، خودکشی کرد. در این تصویر آخرین استوری او پیش از خودکشی را می‌بینید.

پیمان کوچکی معروف به پیمان آدیداس متاهل بوده و نام همسرش ویدا میباشد. ویدا همسر پیمان آدیداس در زمینه موسقی فعالیت میکند و بشدت مشوق پیمان بود و در ساخت کلیپ های کوتاه اینستاگرامی او را همراهی میکرد و چندین کلیپ دو نفره وارد بازار کردند.

 

 

دلیل خودکشی ویدا

طبق گزارشی که به بازپرس موسی رضازاده از شعبه ۱۱ دادسرای ناحیه ۲۷ تهران رسیده است وید ا با شوهر دومش در سفر شمال بودند که اختلاف پیدا می کنند و در همانجا آبراهام از ویدا عذرخواهی می کند و قول می دهد در تهران جبران کند دیشب وقتی سمت تهران حرکت می کنند در مسیر هم بین آنها اختلاف شدید در می گیرد تا جاییکه در همان جاده از هم جدا می شوند و ویدا با تصمیم خطرناکی بعد از رسیدن به خانه اش در شمال تهران سوار بر خودروی تویوتایش به ناصرخسرو می رود و از یک گاریچی می خواهد کمکش کند قرص برنج بخرد تا شوهرش را بترساند وقتی گاریچی با او برای خرید قرص برنج می رود در بازگشت می بیند گاری اش به سرقت رفته است و خواستار خسارت می شود.

ویدا از او می خواهد همراهش نزد شوهر او در تجریش برود تا به دروغ قرص برنج بخورد و آبراهام را بترساند و بعد پولش را تمام و کمال می گیرد آن دو به در خانه آبراهام می روند که در آنجا ویدا قرص برنج را واقعی می خورد و با حالت تهوع و درد شدید او رابه بیمارستان می رسانند که کار از کار گذشته بود.

هنوز مشخص نیست ویدا چند قرص خورده است اما در ماشین تویوتایش باز هم قرص برنج پیدا شده است و تحقیقات در این زمینه و علت اختلاف ویدا با شوهرش که فرضیه خیانت در آن قوی است ادامه دارد.

پیمان کوچکی معروف به پیمان آدیداس یکی از چهره های معروف اینستاگرامی متولد ۱۳ خرداد ۱۳۷۵ در شهر کبود راه آهن همدان میباشد او بلاگر اینستاگرام است که به دلیل ایست قلبی درگذشت.

پیمان کوچکی معروف به پیمان آدیداس متاهل بوده و همسرش ویدا نام دارد ویدا همسر پیام آدیداس در زمینه موسقی فعالیت میکند و به شدت مشوق پیمان بود و در ساخت کلیپ های کوتاه اینستاگرامی او را همراهی میکرد.

پیمان ادیداس از نظر مالی وضعیت خوبی نداشت و از دوران کودکی با فقر دست و پنجه نرم کرد او از همان دوران کودکی اش بر روی پای خود ایستاد و کار کرد و کار کردن را عار نمیدانست از قهوه خانه تا کار در آشپزخانه همگی را از دوران نوجوانی تجربه کرده بود تا اینکه در اینستاگرام با ساخت کلیپ های کوتاه به شهرت رسید و توانست به کسب درامد بپردازد اما دنیا با پیمان آدیداس سر سازگار نداشت و در اوج جوانی درگذشت.

درگذشت پیمان آدیداس

پیمان کوچکی، بلاگر و چهره معروف اینستاگرامی متولد ۱۳ خرداد ۱۳۷۵ در شهرستان کبود راه‌آهن همدان می باشد او در اواخر خرداد ۱۴۰۲ به علت نامعلوم بر اثر ایست قلبی درگذشت که هنوز جزئیات مرگ پیمان آدیداس مشخص نیست اما جالب است بدانید که زندگینامه و بیوگرافی پیمان آدیداس و همسرش ویدا بسیار عجیب بوده که خواندن آن خالی از لطف نیست.

به این مقاله امتیاز دهید
منبع
فرتاک نیوز
دکمه بازگشت به بالا