جدیدترین و آخرین اخبار داغ اجتماعی

اطلاعیه مه درباره مصوبه برگزاری کنکور در سال آینده

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی کشور گفت: ایجاد تردید و تشویش را نمی‌پسندیم و نباید فلسفه نظام آموزش و پرورش دور زده شود. کبگانیان گفت: ببانیه سازمان سنجش توسط روابط عمومی سامان سنجش صادر شده و این موضوع نادرست است و بر اساس مصوبه شورا در آزمون سال بعد ۴۰ درصد قطعی را در کنکور خواهیم داشت. مردم صرفا اطلاعیه‌ها را از طریق دبیر نقشه جامع علمی کشور یا شورای عالی انقلاب فرهنگی جویا شوند.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی کشور گفت: ایجاد تردید و تشویش را نمی‌پسندیم و نباید فلسفه نظام آموزش و پرورش دور زده شود.

منصور کبگانیان گفت: مصوبه برگزاری کنکور در سال آینده مصوبه مشخص، صریح و قاطع شورای عالی انقلاب فرهنگی است. در ماه چهارم سال قبل اصلاحاتی در این مصوبه انجام شد. ایجاد تردید و تشویش را نمی‌پسندیم و نباید فلسفه نظام آموزش و پرورش دور زده شود.

به گفته وی عدالت آموزشی به ویژه در مناطق محروم با مصوبه شورا انجام می‌شود و نباید عمق یادگیری در بین دانش آموزان کاهش پیدا کند. اکثریت اعضا به این مصوبه رای داده اند.

دبیر ستاد نقشه جامع علمی کشور گفت: دانش آموزان در ده درس به صورت تشریحی و به مدت دو ساعت در آرامش کافی آزمون خود را انجام می‌دهند و اگر در درسی نمره کافی را کسب نکنند، در دروس دیگر می توانند آن را جبران کنند.

کبگانیان گفت: ببانیه سازمان سنجش توسط روابط عمومی سامان سنجش صادر شده و این موضوع نادرست است و بر اساس مصوبه شورا در آزمون سال بعد ۴۰ درصد قطعی را در کنکور خواهیم داشت. مردم صرفا اطلاعیه ها را از طریق دبیر نقشه جامع علمی کشور یا شورای عالی انقلاب فرهنگی جویا شوند.

به این مقاله امتیاز دهید
ادامه مطلب
هوای تهران تمیزتر شد
منبع
انتخاب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :

دکمه بازگشت به بالا