جدیدترین و آخرین اخبار داغ اجتماعی

افزایش ۲۰ تا۸۰ درصدی کمک هزینه تحصیلی دستیاران تخصص و فوق تخصص

مشاور معاونت آموزشی وزارت بهداشت از افزایش ۲۰ تا ۸۰ درصدی کمک هزینه دستیاران تخصص و فوق تخصص پزشکی خبر داد. وی افزود: این افزایش حقوق از ابتدای سال ۱۴۰۱ تصویب شده و پرداخت آن منوط به تصویب در هیأت امناء‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور است

مشاور معاونت آموزشی وزارت بهداشت از افزایش ۲۰ تا ۸۰ درصدی کمک هزینه دستیاران تخصص و فوق تخصص پزشکی خبر داد.

دکتر سید امیرپاشا طبائیان ضمن اعلام این مطلب اظهار کرد: پیرو منویات رهبر معظم انقلاب بر حمایت از کارورزان و دستیاران گروه پزشکی، پارسال حقوق دستیاران گروه پزشکی افزایش پیدا کرد از ابتدای امسال نیز کمک هزینه سایر گروه‌ها با نظر معاونت آموزشی در وزارت بهداشت افزایش یافت که این افزایش کمک هزینه بین ۲۰ تا ۸۰ درصد در گروه‌های مختلف متفاوت است.

وی افزود: این افزایش حقوق از ابتدای سال ۱۴۰۱ تصویب شده و پرداخت آن منوط به تصویب در هیأت امناء‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور است که در دستور مشترک هیأت امناء قرار گرفته است و در هفته آینده قطعی خواهد شد.

مشاور معاونت آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ادامه داد: این افزایش کمک هزینه تحصیلی با توجه به فعالیت‌های انجام شده در بیمارستان‌ها، به گروه‌های دستیاران فوق تخصص، دستیاران تخصص، (دو گروه) دستیاران دندانپزشکی و اینترن‌ها که با توجه به نوع کارشان تقسیم بندی شده‌اند، تعلق می‌گیرد؛ ضمن اینکه این افزایش برای افراد مجرد و متأهل نیز متفاوت است.

به این مقاله امتیاز دهید
ادامه مطلب
گرمای شدید ۵۰ نفر را راهی بیمارستان کرد / شهرستان خوزستان تعطیل شد
منبع
انتخاب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :

دکمه بازگشت به بالا