جدیدترین و آخرین اخبار داغ فرهنگ و هنر

امروز اسامی فیلم‌های سودای سیمرغ اعلام شود

نجفی روابط عمومی جشنواره فیلم فجر از حضور احتمالی بیش از ۲۲ فیلم در بخش ملی جشنواره فیلم فجر و ۲۶ فیلم در بخش بین الملل جشنواره فیلم فجر خبر داد.

نجفی روابط عمومی جشنواره فیلم فجر از حضور احتمالی بیش از ۲۲ فیلم در بخش ملی جشنواره فیلم فجر و ۲۶ فیلم در بخش بین الملل جشنواره فیلم فجر خبر داد.

مسعود نجفی مدیر روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، جزئیات جدیدی را از چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر در برنامه تلویزیونی صبح بخیر ایران اعلام کرد.

نجفی درباره بخش بین الملل جشنواره اعلام کرد که امسال بعد از چند سال فاصله میان دو بخش جهانی و ملی جشنواره، این دو بخش درکنار هم برگزار می‌شوند. امسال در برج میلاد بازار فیلم بین الملل را داریم که از 16 بهمن آغاز می‌شود. علاوه بر بازار فیزیکی بازار مجازی هم داریم. بخش بین‌الملل در 3 بخش سینمای سعادت، جلوه‌گاه شرق و جشنواره جشنواره‌ها برگزار می‌شود.

او درباره تعداد فیلم‌های بین‌الملل جشنواره گفت طبق آماری که همکاران بین‌الملل گفته‌اند، حدود 26 فیلم در این بخش داریم. امسال از 72 کشور متقاضی حضور در جشنواره بین المللی فیلم فجر بودند. این 26 فیلم، برخی اولین نمایش خود را در سطح منطقه و برخی هم اولین نمایش خود را در سطح دنیا دارند.

مدیر روابط عمومی جشنواره فیلم فجر گفت: جشنواره بر اساس همان آیین‌نامه‌ای که در عید قربان منتشر شده است کار می‌کند و تغییری نکرده است. زمان نهایی شدن فیلم‌ها به خاطر طولانی شدن پروسه به طول انجامید اما امروز با برگزاری جلسه جمع بندی که در ساعت 13 آغاز می‌شود، قرار است که در ساعت 16 اسامی فیلم‌های سودای سیمرغ اعلام شود.

او در پایان درباره تعداد فیلم‌های ملی جشنواره گفت که ممکن است تعداد فیلم‌ها بیشتر از 22 فیلم باشد.

به این مقاله امتیاز دهید
ادامه مطلب
واکنش مونا بانکی پور به خبر تغییر جنسیتش
منبع
انتخاب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :

دکمه بازگشت به بالا