جدیدترین و آخرین اخبار داغ حوادث

اولین حادثه پایتخت در سال جدید رخ داد

سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران، گفت: اولین حادثه آتش‌سوزی سال ۱۴۰۲ یک دقیقه بعد از تحویل سال نو رخ داد که طی آن یک اصله درخت خشک دچار حریق شده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران، گفت: اولین حادثه آتش‌سوزی سال ۱۴۰۲ یک دقیقه بعد از تحویل سال نو رخ داد که طی آن یک اصله درخت خشک دچار حریق شده بود.

سید جلال ملکی درباره اولین حادثه حریق سال ۱۴۰۲، گفت: اولین حادثه حریق سال ۱۴۰۲ که مربوط به حریق یک اصله درخت بود، این حادثه در ساعت ۵۷ دقیقه بامداد، یعنی حدود دو دقیقه بعد از تحویل سال نو اعلام شد.

وی افزود: این حادثه در خیابان ابوذر، خیابان حسنی رخ داد که طی آن یک اصله درخت دچار حریق شده و به آتش‌نشانی اعلام شد. به دنبال این حادثه یکی از خودروهای اطفاء حریق ایستگاه ۲۸ آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شد.

ملکی با بیان اینکه نیروهای ایستگاه ۲۸ آتش‌نشانی سال را در محل حادثه تحویل کردند، گفت: در این حادثه یک اصله درخت خشک دچار آتش‌سوزی شده بود که خوشبختانه طی این آتش‌سوزی مشکلی هم ایجاد نشد و به کسی هم آسیبی وارد نشد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران همچنین گفت: امیدوارم سال جدید سالی پر از رونق برای همه هموطنان‌مان باشد و هیچ گونه حادثه‌ای برای هموطنان رخ ندهد.

به این مقاله امتیاز دهید
ادامه مطلب
حریق گسترده در باراندازی در خیابان فداییان اسلام/ عملیات اطفای حریق ادامه دارد
منبع
انتخاب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :

دکمه بازگشت به بالا