جدیدترین و آخرین اخبار داغ دانش و فناوری

ورود به وبسایت اینستاگرام

وب سایت اینستاگرام www.instagram.com یکی از روش های استفاده از این نرم افزار محبوب است که از محبوبیت کمتری نسبت به اپلیکیشن آن برخوردار است. اینستاگرام همانطور که می دانید یکی از آن برنامه های مجازی است که در سال های اخیر رشد چشمگیری داشته است. این برنامه توسط افراد زیادی در سراسر جهان برای تبادل اطلاعات استفاده می شود. این داده ها می توانند متن یا تصویر باشند که رایج ترین فرمت های تصویر و ویدیو است. بسیاری از این قابلیت ها برای کاربرانی که از وب سایت اینستاگرام استفاده می کنند نیز موجود است. با این تفاوت که دیگر نیازی به نصب اپلیکیشن برنامه ندارید و فقط می توانید instagram.com را در مرورگر خود تایپ کنید تا مکان سایت را پیدا کنید. اینستا ورود هر دستگاهی با اتصال به اینترنت و مرورگری که از اینستاگرام پشتیبانی می کند می تواند به سایت اصلی دسترسی داشته باشد.

ورود به سایت اینستاگرام

همه کاربران اینستاگرام می توانند با ورود به وب سایت حساب کاربری خود، حساب های خود را مدیریت کنند. آنها ممکن است از این سایت برای به اشتراک گذاشتن پست ها و استوری های خود با فالوورهای خود استفاده کنند یا می توانند از آن برای مرور مطالب در اینستاگرام استفاده کنند. البته، از آنجایی که اینستاگرام این روزها به قدری محبوب است که برای تجارت از آن استفاده می شود، باید از سایت رسمی اینستاگرام استفاده کنید. زیرا در شرایط خاص از آدرس های نادرست برای دسترسی به وب سایت اینستاگرام استفاده می شود و در نتیجه اکانت افراد هک می شود. آدرس سایت اصلی این برنامه instagram.com است و اگر انتخاب کردید از این سایت استفاده کنید، باید از طریق این آدرس این کار را انجام دهید. در بخش های زیر نحوه ورود و استفاده از اینستاگرام را با جزئیات به شما نشان خواهیم داد.

به instagram.com بروید و وارد شوید

قبل از اینکه بتوانید به سایت اینستاگرام دسترسی پیدا کنید، ابتدا باید وارد سایت ما شوید. می توانید این کار را با رفتن به instagram.com که آدرس وب سایت است انجام دهید. همانطور که قبلا گفته شد، با استفاده از این سایت می توانید به اکانت اینستاگرام خود دسترسی پیدا کنید. همچنین می توانید از وب سایت اینستاگرام برای ایجاد یک حساب کاربری جدید و مرور اطلاعات در این نرم افزار استفاده کنید. به طور کلی، استفاده از این سایت ممکن است برای شما بسیار مفید باشد، زیرا به شما امکان می دهد بدون نیاز به نصب به عملکردهای برنامه دسترسی داشته باشید. با توجه به شدت این موضوع و بی اطلاعی بسیاری از کاربران اینستاگرام از این عملکرد، در اینجا به نحوه دسترسی به سایت می پردازیم.

شما نیازی به استفاده از اینستاگرام به روشی دشوار یا پیچیده ندارید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به دنبال آدرس اینترنتی هر دستگاهی که به اینترنت متصل است بگردید. مراحل دسترسی به وب سایت اینستاگرام به شرح زیر است.

  • برای شروع، آدرس اینستاگرام این وب سایت را در مرورگر خود تایپ کنید.
ورود به اینستا از طریق سایت
به instagram.com بروید و وارد شوید
  • اولین سایت با همان URL را از نتایج گوگل انتخاب کنید و روی آن کلیک کنید.
اینستا ورود کاربر
وب سایت اصلی اینستاگرام
  • هنگامی که از وب سایت فوق بازدید می کنید، پنجره ای شبیه به تصویر نشان داده شده مشاهده خواهید کرد. به این ترتیب می توانید وارد حساب اینستاگرام خود شوید یا یک حساب کاربری جدید برای مرور محتوای اینستاگرام ایجاد کنید.
ورود به سیستم اینستاگرام
با استفاده از وب سایت اینستاگرام می توان به حساب کاربری دسترسی پیدا کرد.

 

با استفاده از وب سایت اینستاگرام می توان به حساب کاربری دسترسی پیدا کرد.

برای ورود به سایت اصلی اینستاگرام و استفاده از امکانات آن مشکلی نخواهید داشت. ما نحوه اتصال و استفاده از اکانت اینستاگرام خود را به طور مفصل در بخش های زیر به شما نشان خواهیم داد.

برای دسترسی به اکانت اینستاگرام خود از instagram.com استفاده کنید.

اکنون که می دانید چگونه به سایت اینستاگرام www.instagram.com وارد شوید، می خواهیم نحوه اتصال به حساب کاربری خود را در این برنامه از طریق وب سایت به شما نشان دهیم. برای انجام این کار، به برخی اطلاعات کلیدی حساب، مانند لاگین و رمز عبور خود نیاز دارید. ما شما را از طریق مراحل پیوند دادن حساب اینستاگرام خود به سایت در بخش های زیر راهنمایی می کنیم.

اینستا ورود بدون نصب
اینستا ورود بدون نصب

برای شروع، به نوار آدرس مرورگر خود بروید و اینستاگرام یا instagram.com را تایپ کنید. ما در بخش قبل به شما نشان دادیم که چگونه به این هدف برسید.

تصویری مشابه تصویر زیر مشاهده خواهید کرد که در آن باید نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کرده و سپس روی دکمه “Log in” کلیک کنید. آن را به حساب اینستاگرام خود وصل کنید و آماده کار هستید.

ورود به سیستم اینستاگرام
ورود به سیستم اینستاگرام

در حال حاضر، این امکان وجود دارد که شما یک حساب کاربری اینستاگرام نداشته باشید یا به هر دلیلی بخواهید یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید. این کار را می توان در وب سایت اصلی اینستاگرام، instagram.com نیز انجام داد. برای این کار باید مراحل زیر را دنبال کنید.

در این سناریو، باید با استفاده از راه های ذکر شده در بالا وارد اینستاگرام شوید.

سپس تصویر زیر را دریافت خواهید کرد و این بار باید بر روی گزینه “Sign up” کلیک کنید.

فوری اینستا ورود - بهترین اینستا ورود
ثبت نام سریع در اینستاگرام

در وب سایت اینستاگرام، یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید.
سپس یک پنجره جدید ظاهر می شود که از شما می خواهد برای ایجاد یک حساب کاربری، یک سری سوالات را پر کنید. شماره تلفن یا آدرس ایمیل مهم ترین این مشخصات است و باید نام، نام کاربری و رمز عبور خود را در کنار آن قرار دهید. در نهایت، در پایین کادر، روی «Sign up» کلیک کنید.
برای ایجاد اکانت اینستاگرام جدید، فرم زیر را پر کنید.

ایجاد حساب کاربری در اینستاگرام
راهنمای ایجاد حساب کاربری در اینستاگرام خیلی سریع و راحت

می توانید از طریق وب سایت برنامه به حساب اینستاگرام خود پیوند دهید یا با دنبال کردن این مراحل یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید. در بخش های زیر نحوه استفاده از اینستاگرام را به شما نشان خواهیم داد.

اکنون که نحوه دسترسی به وب سایت اینستاگرام (www.instagram.com) را به شما نشان دادیم، نحوه استفاده از وب سایت این برنامه را به شما نشان خواهیم داد. پس از ورود به اکانت اینستاگرام خود از طریق وب سایت، می توانید کارهای مختلفی را انجام دهید که در ادامه به طور مفصل به آنها خواهیم پرداخت.

اولین کاری که باید در اینستاگرام انجام دهید این است که به عکس ها و استوری هایی که افرادی که شما را فالو کرده اند به اشتراک گذاشته اند نگاه کنید. با مراجعه به وب سایت اینستاگرام، تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد. داستان ها به صورت دایره ای در بالای صفحه مرتب شده اند، در حالی که پست ها در یک ردیف در پایین مرتب شده اند. در نتیجه، ممکن است پست‌ها و استوری‌ها را به این شکل ببینید و از آن لذت ببرید، و همچنین در صورت تمایل، یک نظر بگذارید. همانطور که می بینید، طرح این سایت برنامه بسیار شبیه به برنامه است.

بهترین راه برای استفاده از اینستاگرام چیست؟

کار بعدی که ممکن است انجام دهید این است که پروفایل خود را در سایت اصلی اینستاگرام اصلاح یا ویرایش کنید. در این مثال، ابتدا باید گزینه نمایه و سپس گزینه “Edit Profile” را انتخاب کنید. شما می توانید از این طریق چندین جنبه از نمایه خود را اصلاح و تغییر دهید.

گزینه بعدی موجود در instagram.com دیدن مستقیم است. برای انجام این کار، به سمت راست بالای صفحه وب بروید و روی عکس موشک کلیک کنید. تمامی پیام های مستقیم در این قسمت نمایش داده می شوند.

این سایت به شما امکان جستجو در اینستاگرام و دسترسی به Explorer را نیز می دهد. برای این کار به سمت راست بالای صفحه رفته و گزینه قطب نما را انتخاب کنید.

در instagram.com، در اینجا برخی از مهم ترین عناصر وب سایت اینستاگرام آورده شده است. با این حال، محدودیت های خاصی برای استفاده از این سرویس وجود دارد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

همانطور که قبلاً گفته شد، اینستاگرام فرصت های زیادی را برای شما فراهم می کند. به عنوان مثال، می توانید پست ها و مقالات را بررسی کنید، آنها را لایک کنید و روی آنها نظر دهید، نمایه خود را تغییر دهید، این برنامه را جستجو کنید، و حتی کاربران خاصی را مسدود و گزارش دهید. با این حال، علاوه بر مزایای بی شمار سایت اصلی اینستاگرام، محدودیت های خاصی برای استفاده از اینستاگرام در این روش وجود دارد. هنگام استفاده از رایانه برای دسترسی به وب سایت اینستاگرام، یکی از مهم ترین محدودیت ها عدم امکان قرار دادن پست ها و استوری ها است. علاوه بر این، شما نمی توانید یک داستان را روی تلفن بگذارید. در عوض، شما باید پست کنید. در نتیجه، برای ارسال سریع هر داستان، باید در برنامه ای که در تلفن همراه خود بارگذاری کرده اید، وارد حساب کاربری خود شوید.

نتیجه گیری: وب سایت اینستاگرام یکی از روش های دسترسی و استفاده از این نرم افزار معروف است که بسیاری از افراد از آن بی اطلاع هستند. بسیاری از ویژگی های این برنامه از طریق اینستاگرام در دسترس هستند که می توانید در instagram.com پیدا کنید. اگر قبلاً با این نرم افزار دارید، می توانید از طریق سایت وارد حساب کاربری خود شوید. همچنین در این سناریو می توانید یک حساب کاربری جدید در وب سایت برنامه ثبت کنید. در اینجا، دستورالعمل‌های دقیقی در مورد نحوه دسترسی و استفاده از وب‌سایت اینستاگرام ارائه کرده‌ایم، بنابراین هیچ مشکلی در استفاده از آن نخواهید داشت. در این مورد، مهمترین چیز استفاده از وب سایت رسمی اینستاگرام است. زیرا اگر از وب‌سایت‌های جعلی استفاده می‌کنید، خطر از دست دادن اطلاعات شخصی خود را دارید.

4.3/5 - (68 امتیاز)
دکمه بازگشت به بالا