جدیدترین و آخرین اخبار داغ اقتصادی

بازار گوشت و دام تهران امروز دوشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۳

امروز قیمت گوشت مرغ در بازار گوشت و دام ایران افزایش را تجربه کرد و 80,103 تومان خرید و فروش شد. همچنین قیمت هر کیلو دام زنده هم در بازار بالا رفت.

بازار گوشت و دام تهران امروز دوشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۳، در حالی آغاز به کار کرده است که قیمت ها نوسانات متنوعی را به ثبت رساندند.

قیمت گوشت مرغ

قیمت مرغ کشتار امروز

براساس اعلام پایگاه خبری صنعت مرغداری و دامپروری، امروز هر کیلو مرغ کشتار در بازار روند صعودی را نسبت به روز گذشته در پیش گرفت و 80,103 تومان خرید و فروش شد که رشد 778 تومانی را تجربه کرده است.

قیمت مرغ زنده در بازار

بازار گوشت مرغ همچنین شاهد افت قیمت مرغ زنده نسبت به روز پیش است، هر کیلو مرغ زنده در بازار 57,107 تومان معامله شد که نسبت به روز پیش ریزش 179 تومانی داشته است.

قیمت گوشت شترمرغ کشتار

امروز همچنین در بازار هر کیلو گوشت شترمرغ کشتار 341 هزار تومان خرید و فروش شد که در مقایسه با روز گذشته تغییری را تجربه نکرده است.

قیمت گوشت بوقلمون کشتار

در بازار گوشت طیور امروز هر کیلو بوقلمون کشتار در حالی معامله شده که نسبت به روز پیش ثبات قیمت را تجربه کرد و کیلویی 101 هزار تومان معامله شد.

قیمت دام زنده و کشتار در بازار

همچنین امروز قیمت دام زنده در بازار روند صعودی را در پیش گرفت و با تجربه افزایش 20 تومانی، کیلویی 280 هزار تومان معامله شد.

هر کیلو دام در کشتارگاه هم رشد قیمت را تجربه کرده است و 550 هزار تومان خرید و فروش شد که افزایش 50 هزار تومانی داشته است.

قیمت گوشت قرمز منجمد امروز

هر کیلو گوشت منجمد گوساله هم طبق روال روزهای اخیر در بازار امروز بدون تغییر نسبت به نرخ روز گذشته، 320 هزار تومان قیمت گذاری و فروخته شده است.

به این مقاله امتیاز دهید
منبع
دنیای اقتصاد
دکمه بازگشت به بالا