جدیدترین و آخرین اخبار داغ ورزشی

بازی استقلال – پیکان لغو شد

با توجه به ابتلای تعدادی از بازیکنان تیم فوتبال استقلال به ویروس کرونا، باشگاه استقلال در نامه‌ای خواهان لغو دیدار فردا (سه‌شنبه) با پیکان در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی شده بود. در نتیجه تست‌های دومی که امروز از اعضای تیم استقلال گرفته شد، ظاهراً تعداد مبتلایان به کرونا از حد مجاز گذشته است و به همین دلیل دیدار آبی‌پوشان با پیکان لغو شد.

دیدار تیم‌های فوتبال پیکان و استقلال در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال به دلیل ابتلای چند بازیکن استقلال به ویروس کرونا لغو شد.

با توجه به ابتلای تعدادی از بازیکنان تیم فوتبال استقلال به ویروس کرونا، باشگاه استقلال در نامه‌ای خواهان لغو دیدار فردا (سه‌شنبه) با پیکان در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی شده بود.

در نتیجه تست‌های دومی که امروز از اعضای تیم استقلال گرفته شد، ظاهراً تعداد مبتلایان به کرونا از حد مجاز گذشته است و به همین دلیل دیدار آبی‌پوشان با پیکان لغو شد. گفته می‌شود در میان بازیکنانی که به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند، اسامی بازیکنانی چون وریا غفوری، مهدی مهدی‌پور، سیاوش یزدانی، محمدحسین مرادمند، امین قاسمی‌نژاد، روزبه چشمی و … دیده می‌شود.

به این ترتیب، برگزاری دیدار استقلال – هوادار در چارچوب هفته شانزدهم لیگ برتر نیز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
دکمه بازگشت به بالا