جدیدترین و آخرین اخبار داغ ورزشی

بازی با استقلال بازی مرگ و زندگی است

به گزارش افکارنیوز، مهدی کیانی، هافبک و کاپیتان سپاهان در آستانه بازی حساس مقابل استقلال گفت‌وگویی اختصاصی داشت.

* سپاهان در آستانه بازی حساس با استقلال در چه شرایطی قرار دارد؟
شرایط ما خیلی خوب است. تمرینات بسیار خوب و منسجمی داشتیم و برای دیدار مقابل استقلال از هر نظر آماده‌ایم.
* در شهرآورد اصفهان متوقف شدید، نتایج قبلی تأثیری در بازی مقابل استقلال نخواهد داشت؟
در سه، چهار بازی آخر حق ما برد بوده، اما متأسفانه بعضی از امتیازات را به راحتی از دست دادیم و حتی در آنالیزی هم که داشتیم مشخص شد در چهار بازی ۱۵-۱۶ موقعیت گلزنی را از دست دادیم. این مشکل حتماً تکرار نخواهد شد. شرایط بازی با استقلال هم با سایر بازی‌ها فرق می‌کند و به نوعی برای ما بازی مرگ و زندگی محسوب می‌شود و ۹ امتیازی است. استقلال مربی و بازیکنان خوبی دارد، اما هیچ تیمی نمی‌تواند از سپاهان در نقش‌جهان به راحتی امتیاز بگیرد. ما با حمایت تماشاگران‌مان فقط و فقط برای پیروزی مقابل استقلال تلاش خواهیم کرد.
* سرمربی شما هم سال‌ها در استقلال بوده و شناخت خوبی دارد.
بودن امیرخان کنار ما قوت قلب بزرگی است و در واقع یکی از نقاط قوت بزرگ تیم ما حضور امیرخان در سپاهان است. مسلماً با شناخت سرمربی از حریف از بازی با استقلال که برای قهرمانی ما حیاتی محسوب می‌شود دست پر از زمین خارج خواهیم شد. تمرکز از دقیقه یک تا نود هم می‌تواند ما را به خواسته‌مان که کسب ۳ امتیاز است برساند.
* عده‌ای می‌گویند بازی‌های باقی‌مانده تراکتور از بقیه مدعیان راحت‌تر است؟
در بازی‌های باقی‌مانده هیچ بازی راحتی وجود ندارد و از حالا که ۶ هفته از بازی‌ها مانده هیچ تیمی نمی‌تواند شانس بیشتری برای قهرمانی خودش قائل شود و تراکتور هم از این قاعده مستثنی نیست.
* به عنوان کاپیتان و رهبر تیم سپاهان مقابله با هافبک‌های استقلال را چگونه ارزیابی می‌کنید؟
استقلال تیم خوبی است و در همه نقاطش مهره‌های خوبی دارد، اما ما در خانه حتماً تلاش می‌کنیم تا از سد حریف بگذریم. جنگ هافبک‌ها هم تأثیر‌گذار و تعیین‌کننده خواهد بود و ما سعی می‌کنیم این جنگ را ببریم.
* به عنوان یک لرزبان برای سیل‌زدگان لرستان و سایر مناطق که درگیر این مشکل هستند چه صحبتی دارید؟
من بچه نهاوند و لرزبان و لک هستم. در شهر ما بارندگی زیادی وجود داشت، اما خوشبختانه مشکلی به وجود نیامد با این وجود من هم از مشکلی که برای مردم لرستان و سایر شهر‌های دیگر به وجود آمد خیلی ناراحت شدم. امیدوارم مسئولان به مشکلات مردم بیشتر رسیدگی کنند و مردم را از این شرایط خارج سازند.
* بیرانوند به عنوان یک لرزبان خیلی به سیل‌زدگان کمک کرد، شما هم اقدامی مانند دروازه‌بان پرسپولیس انجام دادید؟
دم علیرضا بیرانوند گرم، علیرضا نشان داد بزرگ است و هیچ وقت همشهریانش و مردم کشورش را تحت هیچ شرایطی فراموش نمی‌کند. من هم کار‌هایی در حد توانم انجام دادم که نمی‌خواستم آن‌ها رسانه‌ای شود. من امیدوارم مسئولان قدم‌های جدی‌تری بردارند، چون مردم سیل‌زده خیلی در مضیقه هستند. امیدوارم هرچه زودتر مشکلات مردم حل شود و به شرایط عادی زندگی برگردند.

منبع: افکار نیوز

به این مقاله امتیاز دهید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا