جدیدترین و آخرین اخبار داغ اجتماعی

برودت هوا و بارش سنگین برف در لواسان / آب در یکی از روستاهای منطقه قطع شد

محمد رضا علی اکبری بخشدار لواسان گفت: تمامی جاده‌های روستایی و معابر شهری به جز مسیر راحت آباد و پورزند بازگشایی و دسترسی امکان پذیر است.

بخشدار لواسان گفت: تمامی جاده‌های روستایی و معابر شهری به جز مسیر راحت آباد و پورزند بازگشایی و دسترسی امکان پذیر است.

محمد رضا علی اکبری با اشاره به بارش سنگین برف اظهار داشت: با اعلام سامانه بارشی در کشور و باتوجه به برودت هوا و بارش سنگین برف در مناطق کوهستانی شمیرانات ستاد مدیریت بحران اعلام آماده باش کامل و خدمت رسانی به مردم را در دستور کار خود قرار داد.

وی افزود: خدمت‌رسانی به روستای پورزند حد فاصل لواسان به شمیرانات در بلاتکلیفی ادارت راهداری پردیس، شمیرانات و شرکت عمران پردیس مانده و خدمات‌رسانی در این شرایط به سختی و کندی پیش می‌رود.

بخشدار لواسان یادآور شد: نمک پاشی و پاکسازی معابر روستایی در طول مدت انجام شده و تاکنون قطعی گاز در مناطق روستایی مشاهده نشده و یک مورد قطعی آب در یکی از روستا‌های لواسان بزرگ برا ثر یخ زدگی شبکه آبرسانی به روستا مسدود شده بود که با همکاری شورای روستا شبانه وصل شد.

وی تصریح کرد: تمامی جاده‌های روستایی و معابر شهری به جز مسیر راحت آباد و پورزند بازگشایی و دسترسی امکان پذیر است.

علی اکبری خاطر نشان کرد: شهروندان از تردد‌های غیرضروری در مسیر‌های کوهستانی خودداری کرده و در مصرف بهینه گازصرفه جویی کنند تا با مشکل قطعی گاز دراین شرایط سرد وبحرانی مواجه نباشیم.

به این مقاله امتیاز دهید
منبع
انتخاب
دکمه بازگشت به بالا