جدیدترین و آخرین اخبار داغ ورزشی

جزئیات جدید از پرونده تجاوز در مدرسه فوتبال

مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان‌رضوی گفت: بعید می‌دانم ادعای تعرض به بازیکنان پایه در مشهد مقدس درست باشد.

هاشمی جواهری اظهار داشت: در خصوص جدیدترین اخبار مربوط به ادعای تعرض به بازیکنان پایه در مشهد مقدس مدارک و مستندات را نهایی کردیم و برای دستگاه قضایی ارسال شده است.

وی افزود: در خصوص صحت این ماجرا ما تصمیم‌گیرنده نیستیم و قوه قضاییه باید تصمیم بگیرد اما چهار خانواده از این باشگاه شکایت کردند که شکایت‌ها را به دستگاه قضایی ارسال کردیم اما بعید می‌دانم آن حرفی که ادعا شده بود درست باشد.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی با بیان این مطلب که بازی‌های این تیم در لیگ فوتبال استان غیرقانونی بوده است تصریح کرد: آن چیزی که به ما مربوط است این است که این باشگاه مجوز نداشته است و اگر شخصی ادعا کند که این باشگاه مجوز داشته است باید مستندات را ارسال کند.

هاشمی جواهری عنوان کرد: این تیم حدود 10 سال است که بدون مجوز در حال فعالیت است و صدور مجوز نیز یک روندی دارد که این روند توسط این تیم انجام نشده است.

وی گفت: به تمام باشگاه‌های بدون مجوز هشدار دادیم و از یک بهمن ماه شروع کردیم به اقدام، اخطار و پلمب باشگاه‌های بدون مجوز که تاکنون 350 باشگاه بدون مجوز در مشهد مقدس شناسایی شده‌اند، همچنین با دستگاه‌های قضایی، اماکن، نیروی انتظامی هماهنگی‌ها و جلساتی صورت گرفته است که به‌زودی اگر این باشگاه‌ها مجوز نگیرند برخورد جدی می‌شود.

به گزارش تسنیم به‌گفته دادستان مرکز خراسان رضوی تا این لحظه هیچ‌گونه سند و مدرکی دال بر وقوع تعرض نسبت به بازیکنان مدرسه فوتبال مشهد به مرجع قضایی ارائه نشده است، همچنین شکایتی تاکنون از سوی والدین بازیکنان در این خصوص در دستگاه قضایی مطرح نشده است. این پرونده تا روشن شدن تمام ابعاد مختلف موضوع مطرح‌شده در دادسرای عمومی و انقلاب مشهد به‌صورت ویژه پیگیری خواهد شد.

ادامه مطلب
خبر بازداشت علی دایی صحت ندارد

سجادی، وزیر ورزش و جوانان نیز هفته گذشته درباره شکایت چند خانواده به حراست اداره‌کل استان خراسان رضوی مبنی بر تعرض به کودکان در مدرسه فوتبال مدعی شده بود موضوع آن طور که گفته شد، نبوده و بزرگنمایی شده و چیزی ثابت نشده است و تنها 2 یا 3 مورد به حراست وزارت ورزش و جوانان اطلاع داده شده است.

خبرنگار تسنیم با وجود پیگیری‌های مکرر متأسفانه هنوز موفق به گفت‌وگو با مسئولان قضایی استان و همچنین احسان اصولی رئیس هیئت استان فوتبال خراسان رضوی، حسین بادامکی رئیس هیئت فوتبال مشهد و محسن حیدری دبیر هیئت فوتبال خراسان رضوی نشده است.

به این مقاله امتیاز دهید
منبع
دنیای اقتصاد
دکمه بازگشت به بالا