جدیدترین و آخرین اخبار داغ اجتماعی

جزییات محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های شمال

طبق اعلام رییس پلیس راه مازندران، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۲ روز جمعه در صورت سنگین بودن بار ترافیکی از شمال به جنوب به‌صورت مقطعی یک‌طرفه خواهد بود.

یدالله جهان‌تاب امروز درباره وضعیت جاده‌های شمال در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در مازندران، اظهار کرد: شاهد تردد عادی و روان خودروها در جاده‌های شمال هستیم.

وی با اشاره به بارش پراکنده باران و لغزندگی مقطعی محورهای ساحلی مازندران، افزود: موضوع مهم توجه به هشدارهای پلیس است.

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به استمرار محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های شمال، اضافه کرد: تردد همه کامیون‌ و کامیونت‌ها به‌جز حاملان موادسوختی و فاسد شدنی تا ساعت ۲۴ امروز و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روز‌ جمعه از محور هراز ممنوع است.

جهان‌تاب با اعلام اینکه تردد تمامی تریلی کماکان از محور هراز ممنوع است، اضافه کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۲ روز جمعه در صورت سنگین بودن بار ترافیکی از شمال به جنوب به‌صورت مقطعی یک‌طرفه خواهد بود.

وی با بیان اینکه تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کندوان کماکان ممنوع است، تصریح کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز جمعه، از کرج و ابتدای آزادراه تهران- شمال به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران یک‌طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه مازندران گفت: رانندگان برای تردد در جاده‌های شمال با شماره تلفن‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.

به این مقاله امتیاز دهید
منبع
دنیای اقتصاد
دکمه بازگشت به بالا