جدیدترین و داغ ترین اخبار سیاسی

جزییات نجات خدمه و ملوان شناور تجاری از خطر مرگ در خلیج‌ فارس

طبق اعلام رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر، تیم امداد و نجات با اقدام به‌موقع شش خدمه و ملوان شناور باری و تجاری از خطر غرق در خلیج‌ فارس نجات یافتند.

حجت خسروی در بوشهر، با اشاره به متلاطم و مواج بودن خلیج فارس‌، اظهار داشت: مرکز جستجو و نجات دریایی در تمامی نوار ساحلی خلیج‌ فارس استان بوشهر به‌صورت شبانه‌روزی پاسخگوی دریانوردان برای امدادرسانی است.

رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر به حادثه ظهر امروز در خطر غرق شدن لنج باری و تجاری در مسیر دریایی دبی – گناوه پرداخت و بیان کرد: در شرایط نامساعد جوی و متلاطم بودن خلیج‌ فارس پس از تماس یکی از خدمه یک فروند شناور لنج تجاری و باری با مرکز کنترل ترافیک دریایی مبنی بر آبگرفتگی شدید و احتمال غرق شدن، شناور ناجی برای کمک‌رسانی اعزام شد.

وی از اعزام شناور ناجی ۲۰ برای امدادرسانی خبر داد و تصریح کرد: شناور ناجی ۲۰ اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر به موقعیت اعزام شد و خدمه و سرنشینان شناور غرقی را از مرگ حتمی نجات داد.

رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر آخرین وضعیت موتور لنج یاد شده را نیمه غرق در خلیج‌فارس اعلام کرد و افزود: با اقدام به‌موقع تیم امداد و نجات دریایی یاد شده شش خدمه و ملوان شناور باری و تجاری نیمه غرق از خطر مرگ در خلیج‌ فارس نجات یافتند.

به این مقاله امتیاز دهید
ادامه مطلب
آمریکا، ایران را تهدید کرد
منبع
دنیای اقتصاد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :

دکمه بازگشت به بالا