دسته‌بندی نشده

جنجالی‌ترین ایرانیِ خارج‌نشین، حامی قالیباف شد

خبرگزاری مهر متنی را منتشر کرده که بر اساس آن مجید سمیعی، مشهورترین و البته جنجالی‌ترین شهروند ایرانی خارج‌نشین حامی محمدباقر قالیباف، نامزد انتخابات ریاست جمهوری شده است.

در خبری که از سوی این خبرگزاری منتشر شده آمده است: پروفسور «مجید سمیعی» در گفت‌وگویی که در صفحه رسمی قالیباف نامزد انتخابات ریاست جمهور بازنشر داده شد، افزود: زمانی از من انتقاد می‌شد که در کشوری همچون چین فعالیت می‌کنم اما در ایران نه، گفتم اگر یک بنیاد ایجاد کنید حاضرم بیایم.

 

وی بیان‌داشت: آن زمان آقای قالیباف شهردار تهران با من تماس گرفت و گفت همه شرایطی را که شما خواسته‌اید را فراهم کرده‌ایم. پروفسور سمیعی ادامه‌داد: برای نخستین بار بود که می‌دیدم در کشور ما چنین امکانی فراهم شده است و بر این اساس وظیفه خود دانستم که این کار را انجام دهم.

وی تاکید کرد: آقای قالیباف واقعاً فردی سازنده است و به‌طور مثال حتی در روزهای جمعه که باید استراحت کنند، ساعت ۶ صبح از پیشرفت پروژه بازدید می‌کرد. چهره ماندگار علمی ایران و جهان تصریح کرد: بی شک در این ارثیه ماندگاری که از خودم برای مردم ایران به یادگار می‌گذارم، افراد برجسته‌ای نظیر دکتر قالیباف سهم و نقش داشته‌اند.

وب سایت تابناک 14 اسفند سال گذشته در خبری نوشته بود که مجید سمیعی چهره ای است که بارها خبرساز شده و چندی پیش در جریان کنسرت ابراهیم حامدی، ابی از پرفسور سمیعی جراح مشهور ایرانی دعوت کرد روی صحنه بیاید و صحبت کند اما برخی مخاطبان خاص کنسرت ابی، به واسطه ویزیت برخی مسئولین کشورمان توسط پرفسور سمیعی او را هو کرده بودند.

به این مقاله امتیاز دهید
دکمه بازگشت به بالا