جدیدترین و آخرین اخبار داغ حوادث

حادثه‌ای دلخراش و مرگبار برای نابغه پاراگلایدر ایرانی در ترکیه

سام فاتحی که از او به‌عنوان یکی از پیشگامان پاراگلایدرسواری در ایران نام برده می‌شود در جریان حادثه‌ای دلخراش در ترکیه جان باخت.

سام فاتحی به‌گفته دوستانش یکی از نوابغ پاراگلایدر سواری در ایران بود که نزدیک به ۱۵سال سابقه پرواز در تمامی زمینه‌های پروازی با پاراگلایدر اعم از ۲ نفره و مسافت را داشت. از او همچنین به‌عنوان نخستین خلبان واقعی اسپیدفلایینگ در ایران نام برده می‌شد اما هفته گذشته و در جریان حادثه‌ای هولناک در منطقه اولودونیز ترکیه رخ داد، جانش را از دست داد.

ماجرا از این قرار بود که آن روز سام فاتحی ۳۴ساله در حال پرواز با اسپیدفلای بر فراز منطقه اولودونیز ترکیه بود و با توجه به شرایط هوا و وزش باد با سرعتی بیش از ۱۰۰کیلومتر بر ساعت در آسمان پرواز می‌کرد. در یک لحظه اما پرواز‌کننده دیگری در مسیر او قرار گرفت و خلبان ایرانی برای اینکه با وی برخورد نکند مسیرش را به سمت دیگری تغییر داد. مسیری که او درنظر گرفت از میان ۲ درخت عبور می‌کرد اما هنگام عبور، بخشی از چتر او به درخت گیر کرد و همین باعث شد که جوان ۳۴ساله به سمت تخته سنگی که در آن نزدیکی بود سقوط کند. برخورد او با تخته سنگ چنان شدید بود که وی از هوش رفت و هر چند با حضور به موقع اورژانس به بیمارستان منتقل شد اما متأسفانه بر اثر ضربه مغزی جانش را از دست داد.

به این مقاله امتیاز دهید
ادامه مطلب
هشدار برای سرمایه گذاران ایرانی در ترکیه
منبع
دنیای اقتصاد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :

دکمه بازگشت به بالا