جدیدترین و آخرین اخبار داغ حوادث

حرکت کوه در جاده هراز حادثه ای مرگبار رقم زد

شوک آنلاین: رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان آمل از ریزش کوه و سقوط سنگ در محور هراز خبر داد که یک کشته و سه مصدوم در بر داشته است.

جمشید نیکزاد افزود: این حادثه در ساعت ۷ و ۴۵ دقیقه صبح امروز اتفاق افتاد که در تماس با جمعیت هلال احمر شهرستان آمل تیم‌های امداد رسانی به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: در این حادثه که در منطقه بائیجان جاده هراز اتفاق افتاد، ریزش کوه ابتدا پس از برخورد با یک خودرو ۴۰۵ از جاده عبور کرده و منجر به زخمی شدن سه عضو یک خانواده که در مجاورت رودخانه در حال استراحت بودند شد.

رئیس جمعیت هلال احمر آمل ادامه داد: متأسفانه ترکش‌های سنگ‌های ریزش کرده از رودخانه عبور کردند منجر به مرگ یک مرد ۴۵ ساله که در بالای درخت در حال چیدن میوه بود شد.

نیکزاد ضمن اشاره به مرگ فوری مرد، افزود: مصدومان که مسافر نیز بودند، به بیمارستان ۱۷ شهریور آمل منتقل شدند.

حدود ۱۱۰ کیلومتر از جاده هراز در مسیرآمل به تهران در حوزه استحفاظی مازندران واقع شده است.

محور هراز پرترافیک ترین محور مازندران محسوب می‌شود. حجم تردد خودروها در این محور طی روزهای تعطیل به خاطر مسافرت گردشگران از اقصی نقاط کشور به مازندران از یک سو و تردد بومیان به منطقه ییلاقی از سوی دیگر چند برابر می‌شود.

هر هفته عدم رعایت مقررات رانندگی از جمله توقف خودروها در حاشیه جاده برای استراحت و عکس گرفتن سبب ایجاد حوادث مختلف رانندگی در این محور می‌شود. روز پنجشنبه این هفته دستکم ۲ حادثه رانندگی به خاطر توقف بیجا و سلفی گرفتن در این جاده رخ داد.

منبع: شوک آنلاین

به این مقاله امتیاز دهید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا