جدیدترین و آخرین اخبار داغ حوادث

حمله یک سگ هار به ۱۶ مشگین‌شهری / مصدومین راهی بیمارستان شدند

محمد مهرتک رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مشگین شهر در استان اردبیل گفت: در ۲ روز اخیر، یک سگ هار ۱۶ نفر از اهالی مشگین‌شهر را راهی بیمارستان کرد. او گفت: از این تعداد ۳ نفر در بیمارستان بستری شدند که یک نفر در تحت جراحی قرار گرفته، یک نفر در بخش داخلی بستری و نفر سوم با رضایت شخصی مرخص شده است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مشگین شهر در استان اردبیل گفت: در ۲ روز اخیر، یک سگ هار ۱۶ نفر از اهالی مشگین‌شهر را راهی بیمارستان کرد.

محمد مهرتک با اعلام این خبر افزود: یک نفر از عشایر در ییلاقات، ۵ نفر در محله سبزه میدان و ۱۰ شهروند در محلات مختلف شهر مورد حمله این سگ قرار گرفته‌اند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مشگین‌شهر بیان کرد: در چنین مواقعی تزریق واکسن هاری رایگان است و تمامی زخمی‌ها، واکسن هاری را دریافت کرده‌اند.

مهرتک تشریح کرد: این حیوان پس از ساعت‌ها تلاش ماموران آتش‌نشانی، محیط زیست و نیروی انتظامی شهرستان مشگین‌شهر در محله چایپاره از پای درآمد.

وی گفت: از این تعداد ۳ نفر در بیمارستان بستری شدند که یک نفر در تحت جراحی قرار گرفته، یک نفر در بخش داخلی بستری و نفر سوم با رضایت شخصی مرخص شده است.

به این مقاله امتیاز دهید
ادامه مطلب
شکایت از پسر دانشجو به اتهام تعرض/ متهم: شاید دوستم به او تجاوز کرده باشد
منبع
انتخاب
دکمه بازگشت به بالا