جدیدترین و آخرین اخبار داغ سلامت

خسرو خسروشاهی، در بیمارستان بستری شد

مدیر روابط عمومی انجمن گویندگان و سرپرستان گفتار فیلم از بستری‌شدن خسرو خسروشاهی در بیمارستان خبر داد. خسرو خسروشاهی دوبلور و گوینده پیشکسوت فیلم و سریال‌هاست که در ایران با صدای آلن دلون شناخته می‌شود. او گوینده آل‌پاچینو، داستین هافمن، استیو مک‌کوئین و... در فیلم‌ها بوده است.

مدیر روابط عمومی انجمن گویندگان و سرپرستان گفتار فیلم از بستری‌شدن خسرو خسروشاهی در بیمارستان خبر داد.

چند روزی است خسرو خسروشاهی در بیمارستان آتیه بستری شده است، خبری که شهراد بانکی مدیر روابط عمومی انجمن گویندگان و سرپرستان گفتار فیلم اعلام کرد.

او گفت: وضعیت جسمانی خسرو خسروشاهی مطلوب نیست و بعد از چند بار رفت‌وآمد به بیمارستان و آزمایش و بررسی، او را در بیمارستان بستری کردند تا وضعیت جسمانی‌اش تحت‌نظر باشد. هنوز پزشکان به‌طور قطعی از بیماری آقای خسروشاهی نگفته‌اند اما امیدواریم هرچه زودتر حال‌شان بهتر شود.

بانکی خاطرنشان کرد: آقای خسروشاهی در چند وقت اخیر کلاس‌ها و کارشان برقرار بود و به‌یک‌بار ضعف جسمانی باعث این اتفاق شد، امیدوارم هرچه زودتر مرخص شوند و به دوبله بازگردند.

خسرو خسروشاهی دوبلور و گوینده پیشکسوت فیلم و سریال‌هاست که در ایران با صدای آلن دلون شناخته می‌شود. او گوینده آل‌پاچینو، داستین هافمن، استیو مک‌کوئین و… در فیلم‌ها بوده است.

به این مقاله امتیاز دهید
ادامه مطلب
آیا مرگ‌ومیر در سویه‌ی اومیکرون کمتر است؟
منبع
انتخاب
دکمه بازگشت به بالا