جدیدترین و آخرین اخبار داغ فرهنگ و هنر

دختر و همسر مازیار فلاحی خارج از کشور / عکس

تصویری از دختر و همسر مازیار فلاحی منتشر شده است.

مازیارفلاحی خواننده 49 ساله معروف پاپ ایرانی است که چند سالی است به خارج از کشور مهاجرت کرده و درکنار همسر ودخترش در آلمان زندگی می کند. تصویری از مازیار فلاحی در کنار دخترش و همسرش در فضای مجازی منتشر شده است.

مازیار فلاحی

بیوگرافی مازیار فلاحی

مازیار فلاحی متولد ۲۶ مهر ۱۳۵۳ در کرج، خواننده و ترانه سرا است. فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی صنایع از دانشگاه تربیت مدرس می باشد کار هنری را با کارگردانی شروع کرد و با خوانندگی به اوج شهرت و ثروت رسید.

شروع از ۱۵ سالگی

بصورت جدی فعالیت خود را در سال ۱۳۶۸ وقتی ۱۵ ساله بود با نواختن گیتار شروع کرد و در سال ۷۱ در ۱۸ سالگی در رشته صنایع وارد دانشگاه شد.

همزمان با حضور در گروه کر دانشگاه تربیت مدرس به کلاس های آواز خوانی جمعی رفت و تکنیک خواندن را نزد اساتیدی چون چولاکیان و شقایق الهیاری گذراند.

شهرت

شروع شهرت فلاحی از سال ۱۳۸۹ با سریال شبکه خانگی قلب یخی شروع شد، او با انتشار آلبومی به همین نام سر زبان ها افتاد و با آلبوم لعنت به من سال ۹۲ به اوج شهرت رسید. تن صدای خاص او یکی از دلایلی بود که موجب شد برای دریافت مجوز ۲ سال منتظر بماند.

مازیار فلاحی

ازدواج و همسرش

مازیار فلاحی با عسل قربانی ازدواج کرده است؛ نتیجه این ازدواج دختری بنام باران است، همچنین این زوج در تابستان ۹۳ سرپرستی پسر بچه ای بنام محمدحسام را نیز برعهده گرفتند.

بیوگرافی عسل قربانی

عسل قربانی مهندس معمار است و در شرکت خانه طرح فاخته که متعلق به خشایار فلاحی (تاسیس ۱۳۷۵) برادر همسرش است بعنوان طراح داخلی فعالیت میکند.

به این مقاله امتیاز دهید

منبع
رکنا

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا