جدیدترین و آخرین اخبار داغ حوادث

درگیری مرگبار در زندان قزلحصار کرج

سرپرست پلیس آگاهی البرز از کشف یک فقره قتل در زندان قزلحصار درشهرستان کرج در این استان خبر داد. وی افزود: پس از حضور کارآگاهان پلیس در صحنه جرم و بررسی‌ها و تحقیقات به عمل آمده مشخص شد، ۲ نفر با استفاده از سلاح سرد دست ساز با یکدیگر درگیر شده و در پی این درگیری یکی از آن‌ها مجروح و پس از انتقال به بیمارستان به علت شدت جراحات وارده فوت می‌کند.

سرپرست پلیس آگاهی البرز از کشف یک فقره قتل در زندان قزلحصار درشهرستان کرج در این استان خبر داد.

سرهنگ حکمت اله شجاعی گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر درگیری در یکی از بندهای زندان قزلحصار بررسی موضوع در دستور کار دایره جنایی پلیس آگاهی استان البرز قرار گرفت.

وی افزود: پس از حضور کارآگاهان پلیس در صحنه جرم و بررسی‌ها و تحقیقات به عمل آمده مشخص شد، ۲ نفر با استفاده از سلاح سرد دست ساز با یکدیگر درگیر شده و در پی این درگیری یکی از آن‌ها مجروح و پس از انتقال به بیمارستان به علت شدت جراحات وارده فوت می کند.

وی با اشاره به شناسایی قاتل و اعتراف وی به بزه انتسابی گفت: در این رابطه پرونده تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی ارسال شد.

شجاعی خاطرنشان کرد: ناتوانی در مهار خشم و عصبانیت هنگام نزاع و درگیری عواقب بسیار ناگواری به همراه دارد که جبران ناپذیر است.

به این مقاله امتیاز دهید
ادامه مطلب
ببینید | بازداشت کلاهبردار 280 میلیارد تومانی خارج از کشور!
منبع
انتخاب

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا