جدیدترین و آخرین اخبار داغ اقتصادی

راه‌اندازی خط کشتیرانی بوشهر – قطر برای سفربه جام جهانی

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر با اشاره به برگزاری جام جهانی فوتبال قطر گفت: برای انتقال مسافران به قطر، به‌زودی در آستانه این رویداد مهم بین‌المللی خط کشتیرانی بوشهر - قطر راه‌اندازی می‌شود.

محمد شکیبی‌نسب ظهر امروز در بررسی روند اجرایی پایانه بین‌المللی مسافربری دریایی بوشهر به جام جهانی فوتبال قطر پرداخت و با اشاره به جایگاه بنادر استان در عرصه صادرات و انتقال مسافر به قطر اظهار داشت: پایانه بین‌المللی مسافربری دریایی روند اجرایی مطلوب دارد و در روزهای آینده آماده بهره‌برداری در راه‌اندازی خط کشتیرانی بوشهر – قطر می‌شود.

وی با اشاره به اینکه پایانه بین‌المللی مسافربری دریایی بندر بوشهر برای میزبانی از جام جهانی ۲۰۲۲ فوتبال قطر اجرا شده است تصریح کرد: بنادر استان بوشهر با توجه وضعیت اقلیمی و جغرافیایی فاصله نزدیک با کشور قطر دارد که این موضوع منجر به نگاه ویژه به حمل و نقل دریایی مسافران جام جهانی از استان بوشهر به مقصد کشور قطر شده است.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از اعلام آمادگی شرکت‌های مسافری و کشتیرانی داخلی و خارجی برای فعالیت در مسیر دریایی بوشهر – قطر خبر داد و بیان کرد: کشتی‌های خط مسافری بوشهر به قطر در اسکله بندر بوشهر پهلو گرفته است.

شکیبی‌نسب، بوشهر در جام جهانی فوتبال قطر را یکی از کانون‌های اصلی در حمل مسافر دانست و خاطر نشان کرد: در این راستا از ماه‌ها پیش در نشست‌های تخصصی با نگاه ویژه به این رویداد راهکارهای تقویت صادرات کالا و انتقال مسافران به قطر اتخاذ شده است..

به این مقاله امتیاز دهید
ادامه مطلب
قیمت بزرگترین ارز دیجیتال جهان سقوط کرد
منبع
خبر انلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :

دکمه بازگشت به بالا