جدیدترین و آخرین اخبار داغ اجتماعیجدیدترین و آخرین اخبار داغ دانش و فناوری

راه های اساسی برای به دست آوردن فالوور

اگر شما هم می‌خواهید بدانید که چطور می‌توان دنبال کنندگان توئیتر را افزایش داد، این گزارش را بخوانید.

پلتفرم توئیتر با یک میلیارد کاربر ثبت نام شده و بیش از ۳۸۶ میلیون کاربر فعال، یکی از شناخته شده‌ترین و پویاترین شبکه‌های اجتماعی دنیا است. این پلتفرم مناسب تعامل و ایجاد ارتباط با جمعیت زیادی از کاربران است.

به گزارش سایت techstory، حضور پرتعداد کاربران در توئیتر، فرصت ارزشمندی برای رشد دامنه فعالیت‌های شما، پیشبرد امور، افزایش تأثیر اجتماعی و هدایت افراد به دیگر صفحه‌های آنلاین شما است.

در هر صورت، برای دسترسی به حداکثر ظرفیت این بستر و استفاده از مزایای فراوان آن، باید ارتباطات خود را در این شبکه اجتماعی گسترش دهید. به همین دلیل قصد داریم در این گزارش، به معرفی راه‌ های افزایش فالوور در توئیتر بپردازیم که به کار گیری آن ها، باعث افزایش دنبال کنندگان شما در این پلتفرم می‌شود.

افزایش فالوور در توئیتر

پروفایل توئیتر خود را بهبود بخشید

نکته اول این است که برای به دست آوردن فالوور در توئیتر، باید روی نمایه توئیتر خود کار کنید. این بخش را اکثر کاربران قبل از زدن دکمه فالو بررسی می‌کنند. بنابراین، قبل از انجام هر کاری، با تکمیل و بهبود نمایه خود شروع کنید.

این کار معمولاً در مرحله اولیه باید انجام شود و بهتر است اعتماد افراد را به خود جلب کنید. در توئیتر می‌توانید از هر نام کاربری بهره ببرید، اما با این حال، بهتر است از نام واقعی خود استفاده کنید. در صورت عدم استفاده تجاری برای کسب و کار خود، مطمئن شوید که از نام و تصویر واقعی خود استفاده می‌کنید تا در نهایت شانس تایید شدنتان افزایش یابد.

به غیر از نام کاربری، یک عکس نمایه و عکس هدر اضافه کنید. برای حساب‌های تجاری نیز، میتوانید از تصویر لوگوی خود استفاده کنید. همچنین توئیتر به شما این امکان را می‌دهد که یک متن کوتاه را به عنوان بیو در پروفایل خود اضافه کنید، این یک فرصت عالی است تا تخصص و حرفه یا حوزه فعالیت خود را معرفی کنید و روی کاربر تاثیر بگذارید.

افزایش فالوور توئیتر

همچنین، می‌توانید یک توئیت جذاب را در بالای بخش توئیت‌های خود پین کنید تا با مخاطبان ارتباط برقرار کرده و با استفاده از آن کاربران را ترغیب کنید که شما را فالو کنند.

فعال و پویا باشید

دومین نکته مهم، برای به دست آوردن فالوور در توئیتر (و دیگر شبکه‌های اجتماعی) این است که فعال باشید. در محیطی که هر لحظه تعداد زیادی توئیت در آن به اشتراک گذاشته می‌شود، هر توئیت فرصتی شگفت انگیز است که با استفاده از آن بتوانید خود را به دیگران معرفی کنید؛ بنابراین اگر می‌خواهید دنبال کنندگان زیادی داشته باشید، باید فعال باشید و به صورت مداوم توئیت بزنید. غیرفعال بودن اثر منفی زیادی روی حساب توئیترتان دارد.

یک روش فوق العاده این است که به صورت دستی برنامه ریزی کنید یا با پلتفرم و برنامه‌های مختلف به صورت زمان بندی شده توئیت‌های تان را به اشتراک بگذارید.

با اعلان‌ها و ریتوئیت‌های دیگران همراه شوید

سومین نکته و یکی از مراحل اساسی برای ایجاد ارتباطات مستحکم و افزایش دنبال کنندگان توئیتر، تعامل با محتوای دیگران است. یک روش مستقیم برای برقراری ارتباط با دیگر کاربران، ریتوئیت کردن محتوای آن‌ها است. همچنین هنگامی که سایر کاربران توئیتر در پست خود به شما برچسب می‌زنند، حتما واکنش نشان دهید. این کار باعث افزایش تعامل و فالوور می‌شود.

راه های افزایش فالوور

توئیت‌های مهم و خاص به اشتراک بگذارید

نکته چهارم در به دست آوردن فالوور در توئیتر این است که بدون ارسال مطالب مهم، نمی‌توانید پیشرفت کنید، بنابراین سعی کنید هر از گاهی در بین توئیت‌های معمولی، توئیت‌های مهمی را نیز ارائه دهید.

این موارد، شامل توئیت‌هایی هستند که مرتبط و آموزنده اند. می‌توانید با اشتراک گذاری انواع مختلف محتوا مانند اینفوگرافیک ها، پخش‌های جریانی یا کلاس‌های آنلاین، پیشرفت‌های اخیر، مطالب وایرال شونده یا حتی راهنمایی‌ها صفحه خود را ارتقا دهید.

با توئیت‌های جریان ساز، تاثیرگذار و مناسب، در موقعیت خوبی قرار می‌گیرید و می‌توانید لایک ها، نظرات، ریتوئیت‌ها و طرفداران بیشتری را به دست آورید.

از هشتگ‌ها استفاده کنید

پنجمین نکته مهم برای افزایش دنبال کنندگان توئیتر، مانند سایر شبکه‌های اجتماعی، استفاده دقیق از هشتگ‌ها است. این کار می‌تواند در رساندن توئیت‌های شما به جامعه هدف و مخاطبان مدنظر و افزایش تعداد فالوورها، به شما کمک کند.

توییتر

ایده آل‌ترین راه برای استفاده از هشتگ ها، پیدا کردن هشتگ‌های مرتبط و متناسب با موضوع دلخواه شما است. زمانی که از هشتگ استفاده می‌کنید، توئیت‌های شما برای انبوهی از کاربران دنبال کننده آن کلمه کلیدی به نمایش در می‌آید که باعث جذب فالوور توئیتر و افزایش دامنه حضور شما می‌شود.

نمایه توئیترتان را به سایت و سایر شبکه‌های اجتماعی خود متصل کنید

ششمین نکته این است که وبلاگ یا سایت شما در اکثر مواقع می تواند مفیدترین منبع برای افزایش طرفداران شما در توئیتر باشد. نکات زیر چند مورد مهم است که باید برای به دست آوردن فالوور در توئیتر انجام دهید.

  • یک دکمه دنبال کردن توئیتر به سایت خود اضافه کنید
  • یک دکمه اشتراک گذاری محتوا در توئیتر را در انتهای مطالب وبلاگ خود بگنجانید
  • توئیت های خود را در مقالات یا مطالب وبلاگ خود درج کنید
  • در دیگر شبکه های اجتماعی تان ، توئیتر خود را تبلیغ کنید

توئیتر

از محتوا‌های تصویری استفاده کنید

نکته هفتم درباره ترفند افزایش فالوور است. باید توجه داشت درست است که توئیتر مثل دیگر شبکه های اجتماعی نیاز به محتوای بصری ندارد، اما همه می‌دانیم که تصاویر و ویدیوها، چقدر می‌توانند روی کاربران و مخاطبان اثرگذار باشد. مطالعات نشان می‌دهند که توئیت‌های دارای محتوای تصویری، ۱۵۰ درصد ریتوئیت بیشتری را نسبت به توئیت‌های بدون رسانه کسب می کنند، بنابراین بررسی کنید و به مقدار نیاز از فیلم های کوتاه، گیف ها و تصاویر در توئیت ها استفاده کنید.

برای افزایش دنبال کنندگان در توئیتر، فیلم‌های کوتاه یا تصاویر ایجاد و از آن ها استفاده کنید چون این رسانه ها بیشتر از متن توجه افراد را به خود جلب می کنند. به همین دلیل نیز پلتفرم اینستاگرام به سرعت پرکاربرد و محبوب شد. توئیتر نیز برای اینکه از قافله عقب نماند قابلیت استوری گذاشتن را به پلتفرم خود اضافه کرد. پس به یاد داشته باشید یکی دیگر از راه هایی که می توان با آن دنبال کنندگان بیشتری را به دست آورید ، استوری گذاشتن است.

به این مقاله امتیاز دهید
دکمه بازگشت به بالا