جدیدترین و آخرین اخبار داغ اجتماعی

زمان اتشار کارت کنکور سراسری ۱۴۰۱ اعلام شد

کارت‌های‌ شرکت در کنکور سراسری همه متقاضیان‌ به همراه راهنمای شرکت در آزمون از روز یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود.

کارت‌های‌ شرکت در کنکور سراسری همه متقاضیان‌ به همراه راهنمای شرکت در آزمون از روز یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود.

کارت‌های‌ شرکت در کنکور سراسری سال ۱۴۰۱ همه متقاضیان‌ به همراه راهنمای شرکت در آزمون از روز یکشنبه ۵ تیر تا روز سه‌شنبه ۷ تیر برای مشاهده و پرینت بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت.

آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ به منظور پذیرش دانشجو در دوره‌های روزانه، نوبت دوم «شبانه»، نیمه‌حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، دانشگاه پیام نور و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی و همچنین رشته‌های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی در روزهای چهارشنبه ۸ تیر، پنجشنبه ۹ تیر، جمعه ۱۰ تیر و شنبه ۱۱ تیر سال ۱۴۰۱ برگزار می‌شود.

متقاضیان برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید در تاریخ تعیین شده به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و با وارد کردن شماره سریال کارت اعتباری ثبت نام (۱۲ رقمی) و شماره شناسنامه و یا شماره پرونده و کدپیگیری ثبت‌نام (۱۶ رقمی) و نام و نام خانوادگی، کدملی و سریال شماره شناسنامه یک نسخه پرینت از راهنما و کارت شرکت در آزمون تهیه کنند.

متقاضیانی که در ۲ یا ۳ گروه آزمایشی متقاضی شده‌اند باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون گروه آزمایشی اصلی، برحسب مورد، باید کارت گروه آزمایشی دوم و یا گروه های آزمایشی دوم و سوم (گروه های آزمایشی هنر و زبانهای خارجی) خود را نیز پرینت کنند.

برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است. درصورت مشاهده نقص احتمالی در کارت شرکت در آزمون، باید مطابق بند «رفع نقص» اطلاعیه به حوزه های رفع نقص کارت مندرج در جدول شماره ۲ مراجعه کنند.

چنانچه داوطلب به دلیل در اختیار نداشتن اطلاعات مربوط به شماره پرونده و یا کد پیگیری مورد نیاز، موفق به پرینت کارت شرکت در آزمون نمی شود، لازم است با مراجعه به سایت سازمان سنجش و ورود به سیستم پاسخگویی و انتخاب نام آزمون و تعیین موضوع پیگیری نسبت به دریافت اطلاعات شماره پرونده و یا کد پیگیری ثبت نام اقدام کنند و به باجه رفع نقص مراجعه نکنند.

این امکان برای متقاضیانی فراهم است که در سیستم پاسخگویی دارای عضویت باشند. لذا ضرورت دارد متقاضیانی که اطلاعات فوق را مفقود کرده اند با عضویت در این سیستم نسبت به بازیابی این اطلاعات اقدام کنند.

چه مواردی نقص کارت کنکور سراسری ۱۴۰۱ محسوب می شود:

با توجه به دریافت اطلاعات شناسنامه ای متقاضیان از سامانه ثبت احوال، امکان ویرایش اطلاعات شناسنامه ای وجود ندارد.

لذا چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای ۱، ۲، ۳، ۴ و ۱۳ کارت شرکت در آزمون وجود دارد ضروری است داوطلب درخواست کتبی خود را به همراه تصویر شناسنامه یا کارت ملی حداکثر تا تاریخ ۱۲ تیر از طریق آدرس https://darkhast.sanjesh.org به سایت سازمان سنجش ارسال کند.

داوطلبان نظام سالی واحدی و ترمی واحدی که مشمول اعمال سوابق تحصیلی دیپلم (فارغ‌التحصیلان سال۱۳۸۴ به بعد) و یا پیش‌دانشگاهی (فارغ‌التحصیلان سال۱۳۹۱ به بعد) و فارغ‌التحصیلان نظام آموزشی جدید (نظام ۶،۳،۳) که نسبت به مندرجات کارت شرکت در آزمون در بندهای ۳،۱ ،۴ ،۷ ،۱۳ ،۱۶ ،۱۷ ،۲۳ ،۲۴ و ۲۵ شامل نام و خانوادگی، سال تولد، شماره شناسنامه، سال اخذ و نوع دیپلم، شماره ملی، کد دانش آموزی و منطقه اخذ دیپلم، عنوان مدرک پیش‌دانشگاهی، منطقه یا ناحیه اخذ مدرک پیش‌دانشگاهی و کد دانش آموزی مقطع پیش‌دانشگاهی، مغایرتی مشاهده کردند لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مذکور حداکثر تا ۱۳ تیر به منطقه آموزش و پرورش محل اخذ مدرک تحصیلی خود مراجعه و از آن طریق نسبت به اصلاح موارد اقدام کنند.

تبصره: دانش آموزان سال آخر که مشمول اعمال سوابق تحصیلی هستند برای اطلاع از زمان مشاهده سوابق تحصیلی لازم است به اطلاعیه ای که در تاریخ ۲۱ تیر ۱۴۰۱ در سایت سازمان سنجش منتشر می شود، مراجعه کنند.

داوطلبانی که مشمول اعمال سوابق تحصیلی نیستند چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای ۷ ،۱۵ ،۱۶، ۱۷، ۱۸، ۱۹، ۲۰، ۲۱، ۲۲، ۲۳، ۲۴، ۲۵ و ۲۸ شامل سال اخذ و نوع دیپلم، سری و سریال شناسنامه، محل تولد، سهمیه، معدل کتبی نهایی دیپلم، محل اخذ مدرک ماقبل دیپلم، محل اخذ مدرک دیپلم، عنوان مدرک پیش دانشگاهی، منطقه یا ناحیه اخذ پیش‌دانشگاهی و وضعیت تحصیلی و اشتغال مغایرتی مشاهده کردند لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مذکور حداکثر تا تاریخ ۱۱ تیر منحصراً به سایت سازمان سنجش (قسمت ویرایش اطلاعات در کارت ورود به جلسه) مراجعه و با توجه به توضیحات مندرج نسبت به اصلاح موارد اقدام کنند.

چنانچه داوطلب نسبت به اطلاعات مندرج در بندهای «الف، ب، ج و د» به شرح ذیل معترض است ضروری است برای بررسی موضوع صبح ها از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲:۰۰ و بعد از ظهرها از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۱۸:۰۰ روزهای اعلام شده بر اساس زمان بندی مندرج به نماینده سازمان سنجش مستقردر باجه رفع نقص حوزه مربوطه براساس جدول شماره ۲ مراجعه کنند.

الف- مغایرت در بندهای ۲، ۶، ۸، ۱۰،۹ و ۱۱ (جنسیت، دین، زبان خارجی امتحانی، معلولیت، بهیاری و نوع سوال انتخابی «مختص داوطلبان دارنده دیپلم علوم و معارف اسلامی در گروه آزمایشی علوم انسانی»)

ب- چنانچه شماره داوطلبی چه به صورت عددی و یا به صورت حروف ناخوانا است.

ج- چنانچه کارت شرکت در آزمون فاقد عکس بوده و یا چنانچه عکس روی کارت دارای اشکالاتی از جمله اشتباه عکس، فاقد مهر، عدم وضوح و … است، ضروری است در روزهای اعلام شده با توجه به گروه آزمایشی خود شخصاً با همراه داشتن ۳ قطعه عکس ۴×۳ (در سال جاری تهیه شده باشد)، کارت ملی و یا شناسنامه عکسدار به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه بر اساس جدول شماره ۲ مراجعه کنند.

در غیر این صورت مطابق ضوابط با داوطلب رفتار خواهد شد. در صورتی که در این خصوص کارت متقاضی دارای اشکال است و تا روز قبل از آزمون نسبت به رفع آن اقدام نکند مطابق مقررات مربوط به تخلف و تقلب با وی رفتار خواهد شد.

د- برای‌ آن‌ دسته‌ از متقاضیانی‌ که‌ یکی‌ از بندهای‌ ردیف‌ ۲۹ (بند معلولیت) تقاضانامه‌ ثبت‌ نام‌ را علامتگذاری‌ کرده و پس از استعلام از سازمان بهزیستی معلولیت آنان مورد تایید قرار گرفته است در مقابل‌ عنوان‌ معلولیت‌ در کارت‌ شرکت در آزمون، نوع‌ معلولیت‌ و شدت آن درج‌ شده‌ است‌.

چنانچه‌ متقاضی‌ یکی‌ از بندهای‌ مذکور را علامتگذاری‌ کرده لیکن معلولیت ایشان مورد تایید قرار نگرفته است بند معلولیت وی حذف شده، لذا لازم‌ است‌ در یکی از روزهای اعلام شده با توجه به گروه آزمایشی خود با همراه داشتن گواهی معلولیت مراتب‌ را سریعاً به‌ نماینده ‌سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور مستقر در باجه رفع‌ نقص‌ براساس جدول شماره ۲ اطلاع‌ دهد تا قبل‌ از برگزاری‌ آزمون‌ وضعیت‌ وی‌ مشخص‌ شود.

تاریخ مراجعه متقاضیان به باجه های رفع نقص با توجه به گروه آزمایشی

گروه های آزمایشی زمان مراجعه به باجه رفع نقص
هنر روز سه‌شنبه ۷ تیر ۱۴۰۱
علوم انسانی روزهای سه‌شنبه ۷ تیر و چهارشنبه ۸ تیر ۱۴۰۱
علوم ریاضی و فنی روزهای سه‌شنبه ۷ تیر و چهارشنبه ۸ تیر ۱۴۰۱
علوم تجربی روزهای چهارشنبه ۸ تیر و پنجشنبه ۹ تیر ۱۴۰۱
زبان های خارجی روزهای پنجشنبه ۹ تیر و جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱

چنانچه سهمیه درخواستی متقاضی غیر از سهمیه مناطق است و در بند ۱۸ کارت شرکت در آزمون سهمیه مناطق درج شده است لازم است متقاضیان استفاده از سهمیه‌های بنیاد شهید و امورایثارگران، رزمندگان ستاد کل نیروهای مسلح، وزارت جهاد کشاورزی و رزمنده متقاضی بسیجی و همچنین همسر و فرزندان آنان جهت اعلام مغایرت و تکمیل اطلاعات مربوط به سهمیه حداکثر تا تاریخ ۱۱ تیر منحصراً به قسمت ویرایش اطلاعات در سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.

این داوطلبان با توجه به توضیحات، نسبت به اصلاح و تکمیل موارد اقدام کنند تا درصورت تایید سهمیه توسط ارگان مربوط، سهمیه برای آنها اعمال شود، در غیراینصورت با سهمیه مناطق گزینش خواهند شد و هیچگونه اعتراضی قابل قبول نیست.

تأکید می شود متقاضیانی که سهمیه آنان مورد تایید قرار نگرفته است برای اطمینان بیشتر و بررسی وضعیت عدم تایید سهمیه خود (بعد از ویرایش) به ارگانهای ذیربط نیز مراجعه کنند. در غیر اینصورت با سهمیه مناطق گزینش خواهند شد و هیچ‌گونه اعتراضی قابل قبول نیست.

داوطلبان گروه آزمایشی هنر در صورت علاقه‌مندی به رشته های «نقاشی، ارتباط تصویری، طراحی پارچه، طراحی لباس و آموزش هنر»، «طراحی صنعتی»، «ادبیات نمایشی»، «مجسمه‌سازی»، «موسیقی ایرانی»، «موسیقی جهانی»، «کتابت و نگارگری»، «آهنگسازی»، «بازیگری»، «طراحی صحنه»، «نمایش عروسکی»، «عکاسی» به منظور شرکت در آزمون عملی باید حداکثر دو مجموعه از این رشته‌ها را انتخاب و همزمان با پرینت کارت از ۵ تا ۱۱ تیر در سایت سنجش ثبت کنند.

داوطلبان هریک از گروه های آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی و علوم انسانی در صورت علاقه مندی به رشته «علوم ورزشی و آموزش تربیت بدنی» باید به منظور شرکت در آزمون عملی باید حداکثر دو مجموعه از این رشته‌ها را انتخاب و همزمان با پرینت کارت از ۵ تا ۱۱ تیر در سایت سنجش ثبت کنند.

محل رفع نقص کارت شرکت در ‌آزمون متقاضیان گروه های آزمایشی علوم ریاضی و فنی‌، علوم انسانی‌، علوم‌ تجربی‌، هنر و زبان های ‌خارجی‌ بر مبنای‌ شهرستان‌ انتخابی‌ آنان‌ که‌ در بند ۴۶ تقاضانامه‌ ثبت‌ نام‌، مشخص‌کرده‌اند به‌ شرح‌ جدول جدول شماره ۲ است.

جدول آدرس محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون حوزه خواهران و برادران آزمون سراسری ۱۴۰۱

استان شهر برگزاری آزمون محل رفع نقص کارت شرکت در کنکور
آذربایجان شرقی اسکو دانشگاه پیام نور مرکز اسکو
جلفا، چاراویماق، عجب شـیر، ملکان، هریس، کلیبر و مهربان، هشترود حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
آذرشهر دانشگاه پیام نور آذرشهر
اهر دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر
بستان آباد دانشگاه آزاداسلامی واحد بستان آباد
بناب دانشکده علوم پایه دانشگاه بناب
تبریز مدیریت امور آموزش دانشگاه تبریز
سراب مجتمع دانشگاه آزاداسلامی واحد سراب
شبستر دانشگاه پیام نور مرکز شبستر
مراغه دانشگاه مراغه
مرند دانشکده فنی و مهندسی مرند
میانه ساختمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه
آذربایجان غربی ارومیه ستاد مرکزی پردیس دانشگاهی دانشگاه ارومیه
پلدشت، سردشت، سلماس، پیرانشهر حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
ماکو دانشگاه پیام نور مرکز ماکو
اشنویه دانشگاه پیام نور اشنویه
تکاب دانشـگاه پیام نور مرکز تکاب
شاهین دژ دانشگاه پیام نور مرکز شاهین دژ
نقده دانشگاه پیام نور مرکز نقده
خوی ساختمان اداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوی
بوکان دانشگاه پیام نور مرکز بوکان
چایپاره حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
شوط حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
میاندوآب مرکز آموزش عالی شهید باکری میاندوآب
مهاباد دانشگاه پیام نور مرکز مهاباد
اردبیل اردبیل ورودی اصلی دانشگاه محقق اردبیلی
بیله سوار، پارس آباد، نمین حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
مشکین شهر دانشگاه پیام نور مرکز مشکین شهر
خلخال دانشگاه پیام نور مرکز خلخال
گرمی دانشگاه پیام نور مرکز گرمی
اصفهان اصفهان ستاد آزمون ها، درب شمالی دانشگاه اصفهان
آران و بیدگل دانشگاه پیام نور مرکز آران و بیدگل
برخوار (دولت آباد) دانشگاه پیام نور مرکز دولت آباد
تیران و کرون دانشگاه پیام نور مرکز تیران
لنجان (زرین شهر) دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان
خوانسار دانشگاه پیام نور مرکزخوانسار
سمیرم دانشگاه پیام نور مرکز سمیرم
نائین دانشگاه پیام نور مرکز نائین
دهاقان دانشگاه پیام نور مرکز دهاقان
بن رود (ورزنه) دانشگاه پیام نور مرکز ورزنه
نجف آباد ساختمان اندیشه دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد
اردستان سالن آموزش دانشگاه پیام نور اردستان
شاهین شهر دانشگاه پیام نور مرکز شاهین شهر
خوربیابانک، چادگان، بوئین و میاندشـت، فریدن و فولادشهر حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
مبارکه دانشگاه آزاداسلامی واحدمبارکه
خمینی شهر موسسه غیرانتفاعی جهاددانشگاهی خمینی شهر
فلاورجان دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان
شهرضا دانشگاه پیام نور مرکز شهرضا
فریدون شهر دانشگاه پیام نور مرکز فریدون شهر
کاشان دانشگاه کاشان
گلپایگان واحد انفورماتیک دانشگاه پیام نور مرکز گلپایگان
میمه دانشگاه غیرانتفاعی نور دانش میمه
نطنز ساختمان اداری دانشگاه پیام نور مرکز نطنز

ادامه جدول آدرس محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون حوزه خواهران و برادران آزمون سراسری ۱۴۰۱

استان شهر برگزاری آزمون محل رفع نقص کارت شرکت در کنکور
البرز اشتهارد و هشتگرد (ساوجبلاغ)، فردیس، نظرآباد حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
کرج ساختمان مرکزی دانشگاه خوارزمی
ایلام آبدانان، ایوان، چرداول، ملکشـاهی، مهران، بدره، دهلران حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
دره شهر مرکز علمی کاربردی دره شهر
ایلام سازمان مرکزی دانشگاه ایلام
بوشهر بوشهر معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه خلیج فارس بوشهر
جم، دیر، دیلم، دشتی، تنگستان، کنگان، خارک و دشتستان، عسلویه ، گناوه حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
چهار محال و بختیاری بروجن دانشگاه پیام نور مرکز بروجن
شهرکرد ستاد برگزاری آزمون ها دانشگاه شهرکرد
اردل، لردگان و کوهرنگ، بن، کیار، خان میرزا حوزه خواهران وبرادران: اداره کل آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
فارسان دانشگاه پیام نور مرکز فارسان
خراسان جنوبی بیرجند پردیس شهدای دانشگاه بیرجند
بشرویه، سـربیشه، طبس، زیرکوه، خوسف، درمیان حوزه خواهران و برادران : مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
فردوس ساختمان آموزشی دانشگاه پیام نور مرکز فردوس
سرایان دانشکده کشاورزی سرایان
قائنات دانشگاه بزرگمهر قائنات
نهبندان ساختمان اداری آموزشی دانشگاه پیام نور
خراسان رضوی تایباد دانشگاه پیام نور مرکز تایباد
تربت حیدریه دانشگاه تربت حیدریه
تربت جام، جغتای، بجستان، مه ولات، سرخس، رشـتخوار، کلات، جوین، چناران، خواف، زاوه، درگز، زبرخان، خلیل آباد، میان جلگه، بردسکن ، فریمان حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
گلبهار مؤسسه آموزش عالی سناباد گلبهار
سبزوار مدیریت آموزشی پردیس دانشگاه حکیم سبزواری
قوچان دانشگاه صنعتی قوچان
گناباد معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی گناباد
کاشمر مرکز آموزش عالی کاشمر
بینالود (طرقبه و شاندیز) مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
مشهد ساختمان آموزش، درب شمالی دانشگاه فردوسی مشهد
نیشابور دانشگاه نیشابور
خراسان شمالی بجنورد دانشگاه بجنورد
راز و جرگلان، فاروج، گرمه، جاجرم، اسفراین، مانه و سملقان و شیروان حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
خوزستان اهواز ورودی دانشگاه شهید چمران اهواز
بهبهان دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء (ص)
آبادان، اندیکا، ایذه، بندر ماهشـهر، بندر امام خمینی، لالی، اندیمشـک، باغملک، دشت آزادگان، صیدون، کرخه، گتوند، هـندیجان، هویزه، شادگان، رامشیر، شوش، شوشتر و مسجدسلیمان حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
رامهرمز دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامهرمز
باوی آموزش کل دانشـگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان
امیدیه دانشگاه آزاد اسلامی واحد امیدیه
خرمشهر دانشکده اقتصاد دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر
دزفول دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول
زنجان زنجان ساختمان مرکزی دانشگاه زنجان
ابهر دانشگاه پیام نور مرکز ابهر
ماه نشان، خرمدره، خدابنده، طارم حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
سمنان دامغان ساختمان امیرکبیر دانشگاه دامغان
سمنان پردیس شماره یک دانشگاه سمنان
شاهرود اداره کل آموزش دانشگاه صنعتی شاهرود
گرمسار دانشگاه گرمسار
سیستان و بلوچستان چابهار ساختمان شهید سلیمانی دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار
خاش، دلگان، کنارک، هیرمند سیب سوران، نیک شهر، لاشار، زهک، مهرستان، قصرقند، سرباز، فنوج، بنت، بمپور، راسک، میرجاوه، هامون حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
زابل پردیس جدید دانشگاه زابل
ایرانشهر دانشگاه ولایت ایرانشهر
سراوان مجتمع آموزش عالی سراوان
زاهدان دفتر معاونت آموزشی سازمان مرکزی دانشگاه سیستان و بلوچستان

ادامه جدول آدرس محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون حوزه خواهران و برادران آزمون سراسری ۱۴۰۱

استان شهر برگزاری آزمون محل رفع نقص کارت شرکت در کنکور
فارس آباده دانشگاه آزاد اسلامی واحد آباده
استهبان دانشگاه پیام نور مرکز استهبان
فسا دانشگاه فسا
اقلید، پاسارگاد، رستم، سروستان، کوار، مرودشت، خرامه، زرین دشت، فراشبند، قیروکارزین، خنج، بختگان، گراش، مهر، داراب، زرقان، میمند، بیرم، جویم، ارسنجان، فورگ، خرم بید، لارستان، سرچهان ، لامرد حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
جهرم دانشگاه پیام نور مرکز جهرم
اوز دانشگاه پیام نور مرکز اوز
سپیدان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سپیدان
شیراز مجتمع فرهنگی رفاهی دانشگاه شیراز
فیروزآباد دانشگاه پیام نور مرکز فیروزآباد
کازرون دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون
ممسنی دانشگاه آزاداسلامی واحد ممسنی
نی ریز ساختمان اداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز
بوانات دانشگاه پیام نور مرکز بوانات
قزوین آبیک دانشگاه غیاث الدین جمشید کاشانی
شهر صنعتی البرز موسسه آموزش عالی کار
بوئین زهرا دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوئین زهرا
محمدیه مرکز آموزش علمی کاربردی علوم و فنون قزوین
تاکستان ساختمان اداری دانشگاه آزاد اسلامی تاکستان
قزوین سایت فنی و مهندسی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)
قم قم جنب درب ورودی دانشگاه قم
کردستان دیواندره، سقز، بانه، مریوان، دهگلان، قروه، سروآباد، کامیاران و بیجار حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
سنندج مرکز آموزش زبان فارسی دانشگاه کردستان
کرمان انار ساختمان آموزش دانشگاه پیام نور مرکز انار
بم دانشگاه پیام نور مرکز بم
جیرفت دانشگاه جیرفت
رفسنجان اداره آموزش کل پردیس اصلی دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان
زرند ساختمان اداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرند
سیرجان دانشگاه صنعتی سیرجان
شهربابک دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهربابک
ریگـان، رودبار جنوب، رابر، قلعـه گنج، منوجان، نرماشیر، راور، بافت، عنبرآباد و بردسیر، کهنوج حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
کرمان دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه شهید باهنر کرمان
کوهبنان دانشگاه پیام نور مرکز کوهبنان
کرمانشاه پاوه، روانسر، دالاهو، سر پل ذهاب، ثلاث باباجانی، هرسین، صحنه، قصر شیرین، ســنقر، اسلام آباد غرب، کنگاور، جوانرود و گیلانغرب حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
کرمانشاه سازمان مرکزی دانشگاه رازی کرمانشاه
کهگیلویه و بویراحمد بویراحمد (یاسوج) اداره آموزش دانشگاه یاسوج
بهمئی، لنده، چرام، کهگیلویه (دهدشت) و گچساران حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
گلستان آزادشـهر، آق قلا، ترکمن، کلاله، مینودشـت، مراوه تپه، گالیکش، گمیشان و بندرگز حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
علی آباد کتول مجتمع دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد کتول
کردکوی دانشکده تربیت دبیر فنی و حرفه ای پسران کردکوی/ امام علی (ع)
گرگان دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان
گنبدکاووس دانشگاه گنبدکاووس
گیلان آستارا مجتمع شماره یک دانشگاه آزاد اسلامی آستارا
آستانه اشرفیه موسسه آموزش عالی غیردولتی مهر آستان
بندرانزلی، صومعه سرا، طوالش، لنگرود، ماسال، فومن، رضوانشهر، املش، سیاهکل حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
رشت پردیس دانشگاهی دانشگاه گیلان
رودبار موسسه غیرانتفاعی گیل رودبار
رودسر دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودسر
لاهیجان مجتمع اداری آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان

ادامه جدول آدرس محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون حوزه خواهران و برادران آزمون سراسری ۱۴۰۱

استان شهر برگزاری آزمون محل رفع نقص کارت شرکت در کنکور
لرستان بروجرد دانشگاه آیت اله العظمی بروجردی (ره)
ازنا، الیگودرز، پلدختر، دلفان، سلسله، کوهدشت و رومشکان حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
دورود دانشکده ادبیات مجتمع دانشگاه آزاد اسلامی واحد دورود
خرم آباد دانشکده دامپزشکی دانشگاه لرستان
مازندران آمل دانشگاه پیام نور مرکز آمل
بابل دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل
بابلسر سازمان مرکزی دانشگاه مازندران
بهشهر دانشگاه علم و فناوری مازندران
نکا دانشگاه آزاد اسلامی واحد نکا
قائم شهر دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم شهر
تنکابن مجتمع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن
نور دانشگاه علامه محدث نوری
جویبار دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار
چالوس معاونت آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد چالوس
رامسر دانشگاه پیام نور مرکز رامسر
ساری دانشکده فنی امام محمد باقر (ع)
نوشهر، کلاردشت، بند پی شرقی و محمود آباد حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
سوادکوه ساختمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه
مرکزی اراک درب اصلی دانشگاه اراک،
تفرش دانشگاه تفرش
ساوه، زرندیه، کمیجان، آشتیان، خنداب، فراهان و خمین حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
شازند دانشگاه پیام نور مرکز شازند
دلیجان دانشگاه پیام نور مرکز دلیجان
محلات مرکز آموزش عالی محلات
هرمزگان بستک، بندرلنگه، پارسیان، جاسک، حاجی آباد، بشاگرد، خمیر، رودان، سیرک، میناب و قشم حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
بندرعباس مجتمع آموزشی و پژوهشی بصیرت (گفتگوی تمدنها)
کیش ساختمان آموزش پردیس بین الملل دانشگاه صنعتی شریف
همدان بهار دانشگاه پیام نور مرکز بهار
تویسرکان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تویسرکان
رزن دانشگاه پیام نور مرکز رزن
کبودرآهنگ دانشگاه پیام نور مرکز کبودراهنگ
درگزین، فامنین، خزل و نهاوند حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
ملایر ساختمان مرکزی دانشگاه ملایر
اسدآباد دانشگاه پیام نور مرکز اسد آباد
همدان سازمان مرکزی دانشگاه دانشگاه بوعلی سینا
یزد اردکان دانشگاه اردکان
تفت دانشگاه پیام نور مرکز تفت
اشکذر (صدوق)، ابرکوه، خاتم، مروست و بافق حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
مهریز دانشگاه پیام نور مرکز مهریز،
میبد دانشگاه میبد
یزد ورودی دانش دانشگاه یزد

جدول شماره ۳ نشانی محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون برای متقاضیان کنکور سراسری ۱۴۰۱ برای استان تهران

استان شهر برگزاری آزمون محل رفع نقص کارت شرکت در کنکور
تهران اسلام شهر، رباط کریم، بهارســتان، شهریار، ملارد، قدس، پاکدشت، رودهن، ورامین و پردیس حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
شهرری دانشکده صفائیه (مجتمع ابوالفتوح) دانشگاه آزاد اسلامی یادگار امام خمینی (ره) شهر ری
تهران حوزه خواهران: دانشگاه خوارزمی تهران
تهران حوزه برادران: دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره
دماوند دانشگاه پیام نور مرکز دماوند
فیروزکوه ساختمان اداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه
قرچک دانشگاه پیام نور مرکز قرچک (ورامین)
به این مقاله امتیاز دهید
منبع
انتخاب
دکمه بازگشت به بالا