جدیدترین و داغ ترین اخبار سیاسی

سردار گرامی: شایعات فضای مجازی درباره شهر دارخوین حقیقت ندارد/خطر از شهر اهواز دفع شده است

به گزارش حوزه دفاعی خبرگزاری فارس، سردار محمد گرامی فرمانده گروه ۴۰ صاحب الزمان نیروی زمینی سپاه و مسئول مهندسی نیروهای مسلح در استان خوزستان با اشاره به اقدامات مهندسی نیروهای مسلح و به خصوص نیروی زمینی سپاه در استان خوزستان اظهار داشت : از روز ۱۳

فروردین طبق دستور فرمانده نیروی زمینی سپاه با همه تجهیزات به منطقه آمدیم.

وی افزود : در اولین ماموریت جاده پلدختر _ معمولان را با موفقیت باز کردیم . در ادامه ماموریت در استان خوزستان مستقر شدیم و امکانات بیشتری هم اضافه کردیم و کار را در استان خوزستان پیگیری کردیم.

فرمانده گروه ۴۰ صاحب الزمان نیروی زمینی سپاه تاکید کرد : در حال حاضر آن حالت بحرانی از شهر اهواز برداشته شده است و مناطقی که در خطر سیلاب بودند همچون ورودی شهر اهواز ، خطر از این مناطق رفع شده است.

سردار گرامی با تاکید بر اهمیت هم افزایی نیروهای مسلح به عنوان یک فاکتور مهم در کنترل سیلاب تصریح کرد : گروه ۴۰ صاحب الزمان نیروی زمینی سپاه یک سیل بند به طول ۸ کیلومتر در مناطق پرخطر شهر اهواز و کانال های پرخطر شهر ایجاد کرده است.

مسئول مهندسی نیروهای مسلح تاکید کرد : خطر از شهر اهواز دفع شده است و فعلا مشکلی از بابت سه کانال مهم شهر یعنی الغدیر، سلمان و شهید چمران نداریم.

وی با اشاره به تمرکز آب ها در جریان سیل در یک مسیر و زیرآب رفتن برخی روستاها گفت: هم اکنون آب به صورت فشرده در حال حرکت به جفیر است . در مسیر گلدشت به ملاشیه نیز با تلاش شبانه روزی نیروها سیل بند های محکمی ایجاد شده است.

سردار گرامی در پایان درباره شایعات فضای مجازی پیرامون شهر دارخوین خاطرنشان کرد : این شایعات حقیقت ندارند. ما شهر دارخوین مشکل خاصی از نظر سیل نداریم و مشکلی که ایجاد شده بخش پایین دستی شهر دارخوین است که آن هم به تالاب شادگان برمی گردد؛ باید آب از شادگان به جاده ماهشهر آبادان هدایت شود که این کار در حال انجام است.

منبع:خبرگزاری فارس

به این مقاله امتیاز دهید
دکمه بازگشت به بالا