جدیدترین و آخرین اخبار داغ اقتصادی

سورپرایز بانک ملت برای متقاضیان وام فوری | وام فوری 200 میلیونی با اقساط 36 ماهه فقط تو یکساعت

مشتریان بانک ملت که حساب قرض الحسنه را داشته و امکان فراهم کردن ضامن رسمی مورد پذیرش بانک را نیز دارند و از اعتبار شغلی خوبی بهره مند هستند، امکان درخواست وام فوری 200 میلیون تومانی طرح حامی را خواهند داشت.

 

به گزارش بانک اول علاوه بر شرایط مذکور، نداشتن بدهی معوق و چک برگشتی، عدم استفاده قبلی از وام کالا و خرج کردن این مبلغ در فروشگاه‌های طرف قرارداد بانک ملت از دیگر شروط استفاده از این وام محسوب می‌شود. این تسهیلات در قالب کارت اعتباری به متقاضیان واجد شرایط پرداخت شده و نرخ سود آن 23 درصد و مدت زمان بازپرداخت آن بین 12 تا 36 ماه متغیر است.با توجه به شرایط مذکور و مدت زمان بازپرداخت این وام، میزان هر قسط 7 میلیون و 741 هزار و 944 تومان خواهد بود. کل سود این تسهیلات نیز به 78 میلیون و 709 هزار و 995 تومان می‌رسد و جمع رقم وام و سود آن نیز 278 میلیون و 709 هزار و 995 تومان اعلام شده است.

 

بانک ملت در تاریخ سی و یکم تیرماه سال 1359 از ادغام چندین مجموعه بانکی تشکیل شد و از آن زمان تاکنون به مشتریان خود انواع خدمات مربوط به سپرده‌ها و خدمات ریالی، تسهیلات و تعهدات ریالی، طرح‌های اعتباری، سپرده‌ها و خدمات ارزی و تسهیلات ارزی را ارائه می‌دهد.این مجموعه تاکنون توانسته مقام برتر در بانک‌های تجاری کشور، گواهینامه ایزو 9001 از موسسه بین المللی مودی، مقام نخست در بین بانک‌های دولتی در طرح ارزیابی عملکرد و تعیین کارآیی بانک‌های دولتی 1382 و … را به دست آورد.

 

به منظور تسریع در فرآیند پرداخت وام‌ها صندوق بازنشستگی کشوری در تلاش است تا با پیگیری‌های مداوم و همکاری با دستگاه‌های مرتبط، اقداماتی را برای افزایش مبلغ وام فوری و کاهش نرخ کارمزد آن انجام دهد.به منظور حمایت از بازنشستگان کشوری و کمک به رفع بخشی از نیازهای ضروری آنان، وام ضروری ۳۰ میلیون تومانی با شرایط جدیدی ارائه می‌شود. این وام با کارمزد سالانه ۴ درصد و اقساط ۳۶ ماهه به بازنشستگان ارائه می‌شود. این تدابیر به منظور بهبود معیشت این افراد و کاهش بار مالی بر روی آنان اتخاذ شده است.واریز وام ضروری ۳۰ میلیونی به حساب‌های بیش از ۳۲ هزار بازنشسته در سراسر کشور، عصر دیروز و امروز انجام شد. این خبر مسرت بخش در حالی منتشر می‌شود که با هماهنگی‌های انجام شده بین صندوق بازنشستگی کشوری و بانک صادرات ایران به عنوان بانک عامل، واریز وام‌های نوبت هفتم از عصر دیروز آغاز شده است.گروهی از بازنشستگان باقیمانده از مرحله ششم نیز طی روز‌های اخیر وام ۳۰ میلیونی خود را دریافت کرده بودند.

 

از زمان آغاز ثبت نام برای دریافت این وام، استقبال گسترده‌ای از سوی بازنشستگان کشوری صورت گرفته است. به طوری که در مراحل مختلف، صد‌ها هزار نفر از این عزیزان برای دریافت وام ضروری ثبت نام کرده اند.

 

صندوق بازنشستگی کشوری در تلاش است تا با پیگیری‌های مستمر و تعامل با دستگاه‌های ذیربط، ضمن تسریع در روند پرداخت وام ها، نسبت به افزایش مبلغ وام و کاهش نرخ کارمزد آن نیز اقدام نماید.شرایط دریافت وام فوری شایان

 

متقاضی وام باید اعتبار شغلی داشته باشد.

 

متقاضیان باید ضامن رسمی به بانک ارائه دهند.

 

مدت زمان بازپرداخت تسهیلات بین ۱۲ تا ۶۰ ماه اعلام شده است.

 

سود این وام نیز برحسب ضریب برابری تسهیلات و مدت ماندگاری متغیر است.

 

سود این وام از ۱۸ درصد بیشتر نخواهد شد.

 

میزان هر قسط به ۱۲ میلیون و ۶۹۶ هزار و ۷۱۴ تومان می‌رسد.کل سود تسهیلات، ۲۶۱ میلیون و ۸۰۲ هزار و ۸۲۳ تومان می باشد.

 

مجموع رقم وام و سود آن، ۷۶۳ میلیون و ۵۳۲ هزار و ۸۲۳ تومان اعلام شده است.

 

متقاضی وام می تواند برای کسب اطلاعات بیشتر به یکی از شعب بانک ملت مراجعه کند.

 

بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای برطرف نمودن نیازهای خرد و روزمره بانوان خدمتی نو با عنوان اندوخته بانوان مهر ایران ارائه کرده است.بانوان متقاضی این وام فوری، می توانند با مراجعه به هر یک از شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در سراسر کشور نسبت به افتتاح سپرده مربوطه اقدام و از ۴ مرحله وام قرض الحسنه این بانک(مجموعاً ۲۰۲ میلیون تومان) به صورت متوالی بهره مند شوند.

 

به این مقاله امتیاز دهید
دکمه بازگشت به بالا