جدیدترین و داغ ترین اخبار بین المللجدیدترین و داغ ترین اخبار سیاسی

سپاه پاسداران، اسرائیل را غافلگیر کرد

در ماه های اخیر رژیم صهیونیستی و آمریکایی ها با اقدامات تهاجمی سعی داشتند تا با افزایش فشار به ایران؛ اتمسفر سیاسی را به سوی سازش در وین هدایت کنند، دو ضربه سخت بر پیکر اطلاعاتی و عملیاتی دشمن، نقشه آنها را نقش بر آب کرده است.

کمتر از بیست‌ و چهار ساعت پس از پاکسازی لانه شرارت صهیونیست‌ها در اربیل کردستان عراق توسط یگان‌های موشکی سپاه پاسداران، موساد دومین ضربه کاری را از سربازان گم‌نام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه دریافت کرده و چشمانش در یکی از مراکز مهم تحقیقاتی کشور کور شد. در این ضربه کاری یک تیم خرابکاری در فردو شناسایی و منهدم شد. اعضای این تیم جاسوسی رژیم صهیونیستی قصد خرابکاری در تاسیسات هسته ای فردو را داشتند که با رصد دقیق نهادهای ناظر انقلابی شناسایی شدند.

در ماه های اخیر رژیم صهیونیستی و آمریکایی ها با اقدامات تهاجمی سعی داشتند تا با افزایش فشار به ایران؛ اتمسفر سیاسی را به سوی سازش در وین هدایت کنند، دو ضربه سخت بر پیکر اطلاعاتی و عملیاتی دشمن، نقشه آنها را نقش بر آب کرده است.

از ابتدای آغاز مذاکرات وین اسرائیل با ایجاد هیاهو می‌خواست روند مذاکرات وین را (که حاکی از موقعیت برتر ایران است) منحرف کند، اما تصاویر تمرین موشکی برای «انهدام تاسیسات دیمونا»، ضربه به لانه جاسوسی در اربیل و ضربه به تیم‌های تروریستی موساد در داخل موقعیت غرب را ضعیف‌تر کرده  و حالا دهان آنها را درباره لزوم مذاکرات فرابرجامی بسته است. سکوت صهیونیست‌ها در روزهای اخیر نشانه ای بر این ماجراست. تا پیش از این مقامات صهیونیست ادعا می‌کردند که تنها راه باقی مانده در برخورد با ایران شکستن شاخ آن‌هاست!

تومر بار، فرمانده نیروی هوایی اسرائیل می گفت اگر لازم باشد همین فردا می‌توانیم تأسیسات اتمی ایران را نابود کنیم. شانه‌هایم از حالا سنگینی چنین مسئولیتی را حس می‌کنند. به محض پایان حمله به ایران، به حزب‌الله و سوریه حمله می‌کنیم. اما پس از دو ضربه سنگین به صهیونیست ها رادیو اسرائیل در تحلیلی نوشته است که قدرت موشکی و پهپادی ایران زنگ خطری بیخ گوش تل‌آویو است. پس از انهدام تیم خرابکاری هسته‌ای موساد، بسیاری از سرورهای مرتبط با وب‌سایت‌های دولتی رژیم جعلی صهیونیستی نیز از کار افتاده است. روزنامه هاآرتص نوشته است؛ مقامات دولتی خوابند یا سکته کرده اند!

ادامه مطلب
گفت‌وگوی تلفنی ظریف با هنیه

تاسیس «فرماندهی سپاه هسته ای» نشانه ای بر تغییر رویکردهای امنیتی کشور برای عبور از موقعیت حساس در آینده است. تارو مار کردن شبکه مزدوران رژیم صهیونسیتی پرده دوم از یک ماجرای پر فراز و نشیب با دشمن است؛ به زودی از پرده سوم از این ماجرا رونمایی خواهد شد!

به این مقاله امتیاز دهید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :

دکمه بازگشت به بالا