جدیدترین و داغ ترین اخبار سیاسی

سکوت علی دایی در خصوص حواشی اخیر شکست

علی دایی در اولین واکنش علی دایی به توقیف پاسپورتش کفت بعد از این بی‌احترامی، پس دادن گذرنامه چه معنایی دارد؟

علی دایی  در اولین واکنش علی دایی به توقیف پاسپورتش ، گفت: متاسفانه نمی‌دانم چرا پاسپورتم را توقیف کردند و بعد از این بی‌احترامی، پس دادن گذرنامه از نظر قانونی چه معنایی دارد؟

علی دایی کاپیتان پیشین تیم ملی کشورمان در مصاحبه با خبرگزاری فرانسه سکوت خود را در خصوص حواشی اخیر شکست.

علی دایی اسطوره فوتبال ایران که در ترکیه به سر می‌برد، در بازگشت با دردسر مواجه شد و به دلیل انتشار پستی در اینستاگرام در حمایت از مردم ایران، پاسپورتش را ضبط کردند.

پس از چندی در مصاحبه با خبرگزاری فرانسه، علی دایی این اتفاق را تأیید کرد و گفت که پاسپورتش بازگردانده شده. در این باره دایی گفت: «پس از بازگشت از خارج از ایران، پاسپورتم در فرودگاه بین‌المللی تهران در حضور خانواده‌ام و سایر مردم توسط پلیس ضبط شد. در رسیدی که به من دادند آمده بود برای پیگیری پرونده باید به دادستان عمومی و انقلاب پایتخت (تهران) مراجعه کنم.»

دایی با بیان این که توقیف گذرنامه مسئله مهمی برایش نبوده و نیست، گفت: «مسئولان پس از دو یا سه روز آن را پس دادند.» دایی از دولت درخواست کرده بود تا به جای برخی برخورها، به مشکلات مردم ایران رسیدگی کند.

شهریار فوتبال ایران که با ۱۰۹ گل سال‌ها بهترین گلزن ملی فوتبال جهان بود، در ادامه گفت: «متأسفانه نمی‌فهمم چرا پاسپورت من را گرفتند و بعد از این بی‌احترامی بازگرداندن آن از نظر قانونی چه معنایی دارد؟»

به این مقاله امتیاز دهید
ادامه مطلب
پاسپورت شهید حاج قاسم سلیمانی با نام مستعار / عکس
منبع
اقتصادنیوز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :

دکمه بازگشت به بالا