جدیدترین و داغ ترین اخبار سیاسی

شناسایی هویت قاتل آیت‌الله سلیمانی

سرهنگ "سید جعفر ساداتی" گفت: حوالی ساعت۱۱صبح امروز چهارشنبه ۶ اردیبهشت ماه در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع تیراندازی در یکی از بانک های شهرستان بابلسر، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت

معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران در تشریح قتل آیت‌الله سلیمانی، گفت: ماموران انتظامی با حضور در محل حادثه در بررسی های اولیه و تحقیق از شاهدان عینی حادثه دریافتند، نگهبان مسلح بانک با استفاده از سلاح گرم اقدام به تیراندازی به سمت آیت الله عباسعلی سلیمانی کرده است.

سرهنگ “سید جعفر ساداتی” گفت: حوالی ساعت۱۱صبح امروز چهارشنبه ۶ اردیبهشت ماه در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع تیراندازی در یکی از بانک های شهرستان بابلسر، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامی با حضور در محل حادثه در بررسی های اولیه و تحقیق از شاهدان عینی حادثه دریافتند، نگهبان مسلح بانک با استفاده از سلاح گرم اقدام به تیراندازی به سمت آیت الله عباسعلی سلیمانی کرده است.

معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران، اظهار کرد: در این حادثه آیت الله سلیمانی به دلیل شدت جراحات وارده ناشی از تیراندازی جان باخت.

سرهنگ ساداتی ضمن تکذیب خبر مصدومیت ۳ نفر در این حادثه از دستگیری ضارب از سوی ماموران انتظامی خبر داد و افزود: علت و انگیزه ضارب در دست بررسی بیشتر قرار دارد.

آیت الله عباسعلی سلیمانی اسبوکلائی (زاده ۱۳۲۶ در اسبوکلا سوادکوه) نماینده مجلس خبرگان رهبری است. ایشان نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان از تاریخ ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ تا ۹ فروردین ۱۴۰۱پس از آیت الله عبدالنبی نمازی بود.

امام جمعه و نماینده ولی فقیه در کاشان، امام جمعه زاهدان و نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان و نمایندگی مجلس خبرگان رهبری از جمله مسئولیت‌های آیت الله عباسعلی سلیمانی بود.

به این مقاله امتیاز دهید
ادامه مطلب
پلیس علت فوت نسیم صدقی در ارومیه را اعلام کرد
منبع
اقتصادنیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :

دکمه بازگشت به بالا