جدیدترین و آخرین اخبار داغ اقتصادیجدیدترین و داغ ترین اخبار بین الملل

طلای سیاه سقوط کرد

قیمت شاخص نفت خام برنت دریای شمال در بازارهای جهانی نسبت به آخرین قیمت‌های روز گذشته با ۱ لار و ۵۶ سنت کاهش به ۹۳ دلار و ۲۵ سنت در هر بشکه رسید.

قیمت شاخص نفت خام برنت دریای شمال امروز (۲۸ بهمن ماه) در بازارهای جهانی نسبت به آخرین قیمت‌های روز گذشته با ۱ لار و ۵۶ سنت کاهش به ۹۳ دلار و ۲۵ سنت در هر بشکه رسید.

همچنین قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت در بازارهای جهانی با ۱ دلار و ۱۹ سنت افزایش به ۹۲ دلار و ۴۷ سنت در هر بشکه رسید که نسبت به آخرین قیمت‌های معاملاتی روز گذشته ۱.۲۷ درصد کاهش را به خود دیده است.

قیمت نفت ایران نیز با ۲ دلار و ۵۸ سنت افزایش به ۸۸ دلار و ۶۲ سنت در هر بشکه رسید که نسبت به روز گذشته افزایشی ۳ درصدی را تجربه کرده است.

 

آخرین قیمت نفت سایر اعضای اوپک در بازارهای جهانی نیز نشان می‌دهد که قیمت نفت مربان باب امارات به ۹۴ دلار و۷۴ سنت، نفت کویت به ۹۵ دلار و ۰۱ سنت و نفت ساهاران بلند الجزایر به ۹۹ دلار و ۳۰ سنت، نفت سبک بانی نیجریه به ۹۶ دلار و ۷۳ سنت، نفت گیراسول آنگولا به ۹۷ دلار و ۴۱ سنت و نفت سبک عربستان به ۹۲ دلار و ۳۳ سنت رسیده، این در حالی است که قیمت نفت بصره عراق همچنان ۷۱ دلار و ۶۹ فروخته می‌شود، بنابراین به جز نفت عربستان و امارات قیمت نفت سایر اعضای اوپک نسبت به روز گذشته افزایش زیادی به خود دیده است.

به این مقاله امتیاز دهید
ادامه مطلب
قیمت طلا و سکه، امروز ۲ آبان ۱۴۰۱ +جدول

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا